E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
hazan444 hazan444
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

hazan444 yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
SEVGİLİYE MEKTUP
Sevgiler hep acı verir,seven mutlu olmaz derler.Dilerim ki bunun tam tersi olur ve seven yürek dengini bulur.Hüzünlüydü fakat güzeldi.Tebrik ederim.Selamlarımla.
GELİYORUM ANNE !
Duygu yüklüydü yine Nerin hanım.Tartışılmaz ve güçlü kaleminizi okumaktan mutluluk duydum.İnsan yaşamadan öğrenemiyor hataların bedelini.Fakat zaman getikçe,bazı hatalar telafi edilmiyor.Tebrik ediyorum.Selam ve sevgilerimle..
BEN ÖĞRETMENİM
İdealist ve mesleğini severek yapan nice eğitim neferlerine ve anlamlı ve özel yazıyı yazan Nermin hanım size.Tebriklerimle,en içten sevgilerimle değerli arkadaşım.Yeni yılınız kutlu olsun.Nive yıllara,sağlıkla, mutlulukla..
Aile Okul Ve Sosyal Çevrede Değer Olgusunun Yeri ve Eğitim
Bu özel ve son derece yararlı yazınızı nasıl okumadım.Kendi kendime dövünüp duruyorum.Değerli arkadaşım.Yazdıklarının tümüne katılıyorum.Hem anne babalık,hem öğretmenlik gerçekten özveri ve büyük fedakarlık istiyor.Özellikle anne ve babaların bilinçlenmeleri gerek.Haspelkader çocuk sahibi oluyorlar.
YOLUMUZU AYDINLATAN "GÜNEŞ Tİ " EBEVEYNLERİMİZ
Ebeveynlerimiz “Güneşlik” görevlerini gerektiği gibi yapabilseydiler, bu denli acımasız ve duyarsız insanlar yetişmezdi bu toplumda. Kedi, köpek, kuş öldürmeleri de, insanları öldürüp konteynırlara, derelere, ormanlara, denizlere, hülasa rastgele her yere atmak gibi feci olaylar bu denli
TÜRBAN KONUSU
Ülke olarak içinde bulunduğumuz gerçekleri net olarak anlatmışsınız.Size tümüyle katılıyorum.Vatanımız üzerinde türlü sorunlar yaratmak,ayrımcılıklara neden olmak isteyenlerin oyunlarına gelenler çok var ne yazık ki.Başörtüsüne karşı değiliz bu tamamen insanın kendi özgürlüğüdür laik cumhuriyetimizd
BÖYLE ÇÖKERTİLİR TOPLUMLAR
Her toplumun kendine has değerleri vardır. Bu değerler bir toplumu tanıtan özelliklerdir. Mesela Türk toplumunun belli başlı değerlerini ele aldığımızda bunları çalışkanlık, zorluklar karşısında birlik içerisinde olma, aile yapısının güçlülüğü, hangi şartta olursa olsun sadaka almaktan ziyade verm
İYİ GÜNDE,KÖTÜ GÜNDE
Çok teşekkür ederim değerli arkadaşlar.Yazıma değer verip okuduğunuz için ve değerli yorumlarınız için.Sonsuz selam ve saygılarımla.
SEVGİ VE DOSTLUK
Dostluk çok güzel çok.Bir insanın sizin gibi vefalı dostu olması çok güzel bir duygu.Keşke her insan sizin gibi duygu dolu ve duyarlı olabilseler.Çok çok güzeldi,çok çok özeldi.Yüreğine sağlık Ayşe hanım.En içten sevgilerimle.
GÜZEL ÇAMLI MİLLİ PARKI
Keyifle okudum Ayşe hanım.Cıvıl cıvıl bir yazıydı.Yazın tadnı çıkartan anlamlı bir yazıydı.Tebrik ederim.Var olun.Selam ve sevgilerimle.
BİR GÜN BENİ ÖZLERSEN
Tebrik ederim.Sürükleyici,heyecanlı ve harika bir öykü.Çok da yararlı.Yüreğinize emeğinize sağlık değerli arkadaşım.Selam ve saygılarımla..
BİR GÜN BENİ ÖZLERSEN
Bakalım Ayşe hanımın önsezileri doğru çıkacak mı.Meraklandım şimdi.Olaylar nasıl gelişecek.Tebri ederim Ayşe hanım.Sürükleyici ve harika bir hikaye.Selam ve sevgilerimle..
::
Tebrik ederim.Ders alınası,yararlı bir yazıydı.Selam ve saygılarımla..
BU NE CÜRET!BU NASIL İNSANLIK
Kaldıki herkesin yaşama hakkı vardır,ve kısıtlanmamalıdır.Gazedeki insanlık dıramına son vermek için uygar batı ve tüm dünya duyarlı olmak zorundadır.Yapılan insani yardım teşebbüsleri de siyasi manevralarla engellenmemelidir. Herkezi bu konu da duyarlı olmaya davet ediyor.Ölenlere Allahtan rahmet,
DÜNYA DÜZENİ TÜRKİYE KÜRTLER VE ORTADOĞU (1)
Kıtalararası ekonomik ve kültürel bağ halinde olan bölge günümüz dünyasında ekonominin temeli olan enerji havzasının başlıca çıkış noktasında olması dünya sanayisinin büyük bölümü enerji ile beslenmesinden dolayı her zaman bu bölge her zaman için önemi büyüktür ve büyük öneme sahip olacaktır Günümüz
CAN ÇİCEGİM BENİM
Özlem dolu,yürekten hasret dolu harika bir yazı.Ayrı kalmak,görememek gerçekten çok zor.Bu durumda yürek neylesin.Hüzünlerle dolar elbette.Fakat yine de kalpler bir oldukça,vuslat gelecektir en kısa sürede. Tebrik ederim Gülay hanım.Hissederek okudum.Yüreğinize,emeğinize sağlık.İyi ki varsınız.Se
ANKARA GÜZEL ANKARA
İnşallah biz katılmayanlara da nasip olur.Edebiyat defterinden katılabilen arkadaşlar çok şanslı.Güzel bir yazıydı.Payllaştığınız için o anları çok teşekkür ederim,katılamadığım içinse çok üzgünüm.Selam ve sevgilerimle Neşe hanım..
EDEBİYAT DEFTERİ
Tebrik ederim.Çok yerinde ve doğru bir yazı.Edebiyat defteri en güzel ifadelere,övgülere layık.Tebrik ederim.Anlamlı ve özel bir yazıydı.Saygılarımla..
ÖNEMLİ YAZILAR 26
İnsan olan insanlar çoğalmadıkça, insanlığın hayrına düşünen ve huzur üreten medeniyetler kurmak, birlik ve barışı sağlamak, rahatlık ve huzuru bulmak, iyiliği ve güzelliği diri tutmak, ezelî erdemleri baş tacı bilip ilmî, dini ve millî değerleri gerçek manada önemsemek, kalkınma ve gelişmeyi tamaml
ÖNEMLİ YAZILAR 27
Gücünü maddeden manaya, basitten mükemmele, olaylardan kavramlara sıçrama gibi üstün ruhi ve zihni kuvvetlerden alan, şuuru ile başta kendi kendinin kontrolünü gerçekleştiren, her zaman yüksek fikir ve düşüncelerle yükseklerde uçan, yüreklerde yeşerip açan, bütün zamanını güzellik ve erdem üretmekle
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada hazan444  şairi hakkında, hazan444  kimdir, hazan444  şiirleri,hazan444  hakkında bilgi ve hazan444  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.