E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
HAYATTT HAYATTT
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

HAYATTT şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Elbet yağmurdu
sen ki yağmur bahçelerinde güneş arayan ömür geceyle günün arasında düşmüştü gölgene aşk kimsesizliği güzeldi kutluyorum saygılarımla.
Seviyorum Seni!...
:)) okurken rüya olmasını dileyerek okumaya devam ettim ve rüya imiş sevindim. kutluyorum saygılarımla.
Sana Susuyorum
Susan sen, Sevgine susayan benim. şu susmalar yokmu neler yapar yaptırır insana güzeldi kutluyorum saygılarımla.
ÇEKTİĞİM KAHIRDAN YÜREĞİM KANAR...!!!
Hüzün dolu satırlardı kutluyorum saygılarımla.
tozpembe
:))) güzeldi dost kalem galiba biraz benim şiirlerimden ilham alınmış mıı acaba desem:) kutlarım saygılarımla.
BİR ÇOCUK BÜYÜR GÖZLERİMDE
Belki biraz hayata Belki'de biraz sana inat Bu şiirlerle büyüttüm artık gözlerimdeki çocuğu.. Hayata inat birazda ona inat dost kalemimim çocuk kalsın ruhu:) büyütme gözlerindeki o çocuğu... kutluyorum dost kalem saygılarımla.
AYRI SEVGİLİLER
Senin yokluğunda kuşlar matem tutar oldu Açmadan balkondaki çiçeklerim sararıp soldu Benden ayrı yaşar iken büyük aşkımıza ne oldu Sensiz geçmiyor zaman satlerim hep durdu... dost kalem kutluyorum gönülden saygılarımla.
TEK SEVGİLİMSİN
çok çok güzeldi dost kalem kutluyorum gönülden saygılarımla.
SENİN YOKLUĞUNDA
Saklıyorum sır gibi içimde eyy yar Suskunluğun, sırtımdan hançerlerken Kucaklıyorum sensiz geceleri Rüyalarım hasretine soyunurken Ahh bu susmalar yokmu ahh!!! yaradan dilsiz olarak dünyaya getirseydi anlardım ama susmalarla susturmuyorlarmı acı vermiyorlarmı (özür diliyorum) deli oluyorum iş
UNUTMA SAKIN
Özlemimi döküyorum satırlara, Sitem sanıp üzülme sakın. Suskunluğuma isyan edip, Unuttuğuma yorma sakın.. (Susarak yapma hata anlatamazsın duygularını yoksa helede anlayışsızsa bekle dur sonra) bu da benden fikir beyanı affınıza sığınarak. Seni çok özlüyorum. Bunu unutma, Unutma sakın.
AŞK KUTSALDIR
Canımın içi bir tanem dedim hep sana Söylenilen türkü şiir oldun dudaklarıma Sen hep buseler kondururdun yanaklarıma Aşkını abı-hayat gibi sundun sen avuçlarıma Seninle yol alıyorum ben hep yarınlarıma yolunuz açık olsun dost kalem kutluyorum saygılarımla.
GÖNÜL...
Sen terket bu diyarları gönlüm, İçinde sevgi ,gönlünde umut varken, Tüm özlemlerini al da çık yola , Hala sevebilme fırsatın var iken... Ziyan olmasın sevgin, Bir zalimi uğrunda.... dost yüreğim buraları terk etmeyi sakın aklınıza bile getirmeyin bizler ne yaparız düşünün.Siz bize kıyamazs
sanmayın ki masal....
masal gibi satırlar okundukça okunası geliyor çokta doğru yazılanlar. kutluyorum dost yüreğimi saygılarımla.
NE GEREK...
Susmaya ne gerek, Bir ses,bir nida bekliyor bu yürek, Hayatın bir nefes kadar kısa olduğunu bilerek, Vuslata erdirsen ansızın çıkıp gelerek, Zannetme ki eller düşünür seni, benim gibi esirğeyerek... yüreğin dert görmesin dost yüreğim kutluyorum saygılarımla.
NE OLUR Kİ...
Offff bu ne sevgidir böyle dost yüreğim ama bu satırlarda yazılanların hiç biri size gelmesinn ltfenn:(( yaradanım öyle iyisini bilirki göndereceği yere gider zaten. saygılarımla kutluyorum.
AFFET BENİ GİTMEM GEREKİYOR
Bir zamanlar ölürcesine Seni çok sevmişte olsam Hiç aldırmadan, hiç sevmemiş gibi İşte bugün gidiyorum çok zor gitmek... kutluyorum saygılarımla.
AKLIMDAN GEÇEN UMUTLAR...
çok çok güzel herzamanki gibi fakat yorumlarımı kısa yapacağım birazcık rahatsızım kutluyorum saygılarımla.
SEVGİ
Onun olduğu yerde kötülük durmaz, kaçar Hani şu iblis var ya? O bile kalır naçar Bir maymuncuk gibidir, tüm kapıları açar Velhasılı dostlarım, her şeyin başı sevgi Kutlarım dost kalem kaleminizi saygılarımla.
Ey Aşk Huzmesi !
(Taze bir aşk demlendi Mavi’nin baharında...) mavinin güzelliğinde baharın sıcaklığında hüzünlerden acıdan kederden uzak mutluluklara açık yollarda uzun çok uzunnn yıllar dilerim dost kalem.saygılarımla.
SANAL İLİŞKİLER
İşte bu kadar...... demek geldi içimden ne güzel anlatmış ne güzel dizelere dökmüş ne güzel bizlere sunmuşsunuz incitmeden kırmadan kızdırmadan kusuruma bakmazsanız ben bunları düşünen beyni yazan kalemi kutluyorum.saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada HAYATTT  şairi hakkında, HAYATTT  kimdir, HAYATTT  şiirleri,HAYATTT  hakkında bilgi ve HAYATTT  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.