E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
HAYATTT HAYATTT
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

HAYATTT şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
AŞK MAHKUMU
Dayanamıyorum artık yokluguna gözlerim ağlıyor Dinledigim her aşk şarkısı yüregimi dağlıyor Her geçen zaman beni sana daha çok bağlıyor Gönlünün aşk mahkumu eyle beni sevdigim... Yetmedimi sustugum,bilsinler artık benim olduğunu Yüzüme bakınca görmüyorlarmı neden soldugumu Haykırmak istiyoru
GÖZLERİM YOLLARDA
Bir sessizlik çöküyor sokaklara, şehrin ışıkları sönüyor Bacaklarım taşımıyor beni açlıktan başım dönüyor Yüregime sancılar giriyor,dayanamıyor sensizlige ölüyor Gözlerim yollarda,ben hala seni bekliyorum geleceksin diye... Çok güzeldi dizeleriniz kutluyorum. Küçük bir itiraf bu gün sayfamı
NERDEN BİLECEKTİM
Gelme sonu olmayan bu karanlıga, bulamazsın beni Sadece sana kavuşacagım zaman ben bulurum seni Görme, çürümeye yüz tutmuş,dokunamadıgın teni Nerden bilecektim ölümün bizi ayıracağını sevdiğim... Çok dokunaklı satırlardı kutluyorum saygılarımla.
BU GÜNÜMÜ ARARMIYIM ACABA...
Beterin beteri olduğuna hem inananlardanım...hem de bu kafayla en çok yorulanlardanım. Bende bende... Kutluyorum saygı sevgilerimi bıraktım sayfanıza size iletsin diye.
KORKMA SAKIN
Şiirinizi okudum okudum okudum buda yetmiyor alıp götürüyorum.Ayrım yaparsam ayıp olur biliyorum ama yapmadanda edemeyeceğim en güzel en harika şiirdi benim için duyguları öyle güzel dökmüşki yüreğiniz kaleme bayıldım. kucak dolusu sevgi saygı bıraktım sayfanıza.
Ah yaşam
ah yaşam çağırma beni delilik elbisesi giymiş siyahlar gibi Final muhteşem kutluyorum saygılarımı bıraktım sayfanıza.
ÜÇÜ BİR YERDE
-SADECE BİR RÜYA- BİR SEVDA SELİYDİ YÜREĞİNE AKAN BİR AŞK HİKAYESİYDİ KULAKLARINDA ÇINLAYAN BİR SEVGİ ÇOŞKUSUYDU GÖZLERİNE ÇARPAN... Ve biten umutlardı yüreklerimizi ağlatan.. Baştan sona güzeldi fakat bu satırlar beni benden alıp gitti.Kutluyorum saygılarımı bıraktım sayfanıza.
BİR BAŞKA ZAMANDA
Bir başka zamanda, Bu kısacık yaşanmışlıklar geride kalacaklar Görünmeyecekler,bilinmeyecekler, Ama unutulmayacaklar, aynı zamanda. Ozaman üzülme, bende üzülmeyeceğim Gömüver kalbinin derinliklerine Güzel bir düş-tü düştü deyiver. İşte ozaman Gönlümüzde yaşanan kırıkları, Bu düşler onarac
İNANILMAZ PROĞRAMLAR -1-
günün bu saatinde düşündüren satırlardı fakat düşünmesi gereken bizler değil o programlara uğrayan kendini madara etmekten çekinmeyen insanlar ve programı program diye bizlere sunanlar olmalı. Harikasınız yüreğinize sağlık saygılarımla .
KALKAMAZSIN BU YÜKÜN ALTINDAN...
Doğru sözlere ne denirki muhteşemdi dizeler yürekten kutluyorum yazan yürek kaleminizi.Şiiri alıp gitsem ayıp olurmu :) Olmaz sanırım ben şiiri alıp gidiyim sizede saygılarımı sevgilerimi selamlarımı bırakıyım sanırım olur:)
İNCİ TANEM
Satırlara yazdım sevdamı Şiir şiir döküldü adın Her şey seni hatırlatır Bir sen takılırsın aklıma Bir de dinmeyen yürek acın Acıları şekerle kapladım İçinde sen varsın diye İnci tanem,sevdiğim… İşte huzuru bulduğum dost kalemimin sayfasında yine huzuru bulduğum şiirlerinden biriyle
SEVDAM KÜKRÜYOR...
Gülmez dediğim kader güldümü, Dönmez bildiğim yar döndümü, Hasretin harı yüreğimde söndümü, Yoksa yaşadıklarım bir düşmü Yarab yakma artık şu gönlümü, Sevdam ebedileşiyor adeta.. . AMİNNNN sayfanızda umudun yeşerdiğini görmek ne kadar güzel ne kadar mutlu edici ALLAHIM bu umudu mutluluğu y
SEVGİLİLER GÜNÜ ERTESİ BU GÜN...
oy ne kadar güzel anlatmışsınız ne kadar güzel duygularımızı kaleme almışsınız yüreğinizi yüregimle kutluyorum saygılarımla..
GÖMÜLEN BENİM
bıraktıklarınla hep bendesin yaşayan sensin gömülen benim Baştan sona muhteşemdi şiiriniz helede yorumlayan hayrinusa hanım olunca bir başka güzellik oluşmuş canı gönülden kutluyorum yazan ve yorumlayan yürekleri. Ama son üç satır can alıcı olmuş benim için.Dost kalemkârlarıma sonsuz sa
ONU GEL BANA SOR
Dünkü şiirinizi okuduğumda mutluluk pınarından su içtiğimi düşünmüştüm sizin mutluluğunuzla fakat bu gün hüzün sokağının daimi müdaviminin yazdığı dizeleri okuyorum üzüntülerimi bırakarak gidiyorum sayfanızda biraz kendimi buldum satırlarınızda dost kalem. NOT: Soru sormak yok bildiğim ve siz
VAZGEÇMEM AŞKTAN
VAZGEÇMEM AŞKTAN Dünyaya yeniden gelsem. Ölüp ölüp tekrar dirilsem. Yanacağımı da bilsem.. Yine de vazgeçmem aşktan. Deli bir tutkudur bende. Cana can katar tende. Yakalanıp boğulsam da kederde. Yine de vazgeçmem aşktan. Damarımda dolaşır,sevgi durmadan. Nabzım atar,aşk diye sorm
NİCEYMİŞ HALİM...
Şeyy bunuda alıp gidiyorum (yaramazlık yapmış yada kabahat işlemiş çocuklar misali) Aşık veyselin sazından çıkmış gibiydi dizeler bayıldımmm. Saygılar selamlar.
GİTME VAKTİ GELMİŞ ARTIK HEY HAT...
Tek kelime HARİKAYDI. İzin almadan şiirinizi alıp gittimmmmm:) saygılar slmlar.
ARADA BİR
Umuda göz kırptım, Semeresine eremedim. Hüzüne arkamı döndüm Bir türlü kurtulamadım. Bir o yana bir bu yana derken, Ben bile kendimi tanıyamadım... Şiirinizdeki bu mısralarda kendimi buldum inanın yürekten kutluyorum saygılarımla.
Kırıldı kırılacak
ne zaman toplama yalnızlıklara düşse benliğim sen gelirsin aklıma dolanır zaman duruşları griliğin iliklerinde gözyaşları isyanların duruluğa karışır ki susarsın...! Muhteşemdi yüreğiniz dert görmesin kaleminiz daim olsun saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada HAYATTT  şairi hakkında, HAYATTT  kimdir, HAYATTT  şiirleri,HAYATTT  hakkında bilgi ve HAYATTT  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.