E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
HAYATTT HAYATTT
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

HAYATTT şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
EN GÜZEL REÇEL BENİM REÇELİM...
Bu tariften sonra en güzel reçel benim reçelim olacak sanırım:))) Ellerinize yüreğinize sağlık saygılarımla. HAYATTT tarafından 6/26/2012 9:02:19 PM zamanında düzenlenmiştir.
AKLIMDA HEP SEN VARSIN
Şiiriniz bütün olarak çok güzel kutluyor saygılarımı sunuyorum. Fakat bu iki mısraya dilek ve temennilerimi sunmak amaçlı affınıza sığınarak ekleme yapmak istedim. Nisan geçti geldim mayısa. Filiz ver artık çık ortaya. Bilinmez belki kardalen misali çıkacaktır kışın ortasında.. Saygıl
A Y R I L I K
kutlarım yüreğinize sağlık saygılarımla.
ÇAKILLI YOLLAR
:(( kurgu deyin lütfenn. saygılarımla
BEN NEFES ALDIKÇA...
Sevdanla güçlüyüm ya,inanki hiç yıkılmam... Güçlü olmak ne ile olursa olsun ne güzel kutluyorum sevgi saygılarımla. Çok şükür rabbime iyiyim rabbim sizlerede iyilik versin diye duacıyım. HAYATTT tarafından 5/1/2012 8:46:06 PM zamanında düzenlenmiştir.
AŞK YARASI
Yine kendimden birşeyler buldum şiirinizde yüreğinize sağlık kutluyorum saygılarımla. Şiirlere yorum bırakamıyorum kusura bakmayın lütfen mümkün oldukça bırakmaya çalışıyorum.Esenlikler dilerim. HAYATTT tarafından 4/27/2012 11:23:34 AM zamanında düzenlenmiştir.
HAYDİ HAYAT...
Hayata dön HAYATT, Kendini yeniden yaratmak, Bizlere sevincini yaşatmak, Senin yenildiğini sananlara inat, Hatırım için bir daha...bir daha dayat... İnşallahhh. Böylesi mükemmel dostluklar olunca bir kez daha düşünmemek mümkün değil. Bu güzel mükemmel yüreğin sahibini yürekten kutluyorum.
GÜLSEM Mİ ACABA...
Baştan sona harikaydı şiiriniz düşünmeyin gülün ltfen.Gülün ki bizlerde sizinden ilham alalım gülümseyerek bakalım hayata belki hayatta gülümser bir gün bize.Ama bir yer varki şiirinizin sonunda bayıldım. Bilin istedim acı patlıcangillerden olduğumu.Yıkılmadım korkmayın. Gülümsettiniz her zam
YAŞAM KAYNAGIM
Bu sayfada iki harikalık gördüm biri şiiriniz ikincisi temada ki papatya. Kutluyor saygılarımı sunuyorum .
GECENİN KARANLIĞI
İlk okuyan ve yorum yapan olmanın verdiği gururla günaydın dost kalem. Bende bu şiirinizde buldum kendimi.Öylesine duygularıma tercüman olduki şiiriniz canı gönülden kutluyor tşkr ediyorum. saygılarımla .
Annem...
Anneler öyledirki affetmeleri gerekmez çünkü onlar ne kadar hata yaparsak yapalım üzersek üzelim ki bu çok büyük hata onlar bizlere kırılmaz ki.Herzaman duacılarımızdır onlar bizim. Emin olun affetmiştir anneniz sizi.Yüreğinize sağlık saygılarımla.
UGURLU MUMLAR
Yok oluşun gelecek yarınlara umut olsun bu düzeni kuranlar ALLAH ından bulsun Adına yakılan agıtlar gibi uğurlar olsun Uğurlu mumlar yaktılar aydınlık gelecege o gün... Böylesi değerler bir yok olur fakat bin doğarlar dost kalemkârım. Duyarlı yüreğinize sağlık saygılarımla.
MUTLU OL
Bu gönlümde yanan bir ateş oldun, yakan birde kor Burda durmamın, konaklamamın sebebi ne hele sor Aşıgım sana diyecegim utancımdan oldum mosmor Dilim tutuldu, nutkum tutuldu tek kelime mutlu ol... Kutluyorum dost kalem yüreğinize sağlık .saygılarımla.
Soyundu sayfalar
ve zaman anlamını yitirdi inanmanın ölçeği kadar eksildi sayfalar kök hücrelere dahil oldu düş gezginleri yutkundu irticali hezeyanlar ey hayat geziniyorsun silinen her satırın susuşunda Kutluyorum saygılarımla.
AŞK MI ?
Sarhoş olana kadar içtim sanki unutmak ister gibi Yaşadıklarım hayal, gördüklerim rüyaymış gibi Nefes alamıyor buğuluyorum, ölüyormuşum gibi Ben kendimde degilim nedir bu yaşadıklarım aşk mı ? Kutluyorum dost kalem. Artık dinlenme vaktidir yüreğinize sağlık diğer şiirlerinizde görüşmek umud
AŞK YOLU
HERGÜN ÖLÜME BİR ADIM DAHA YAKLAŞMAK NEDİR BİLİRMİSİN ? TUT ELİMİ BERABER GİDELİM DESEM BENİMLE GELİRMİSİN ? AZRAİL GELSE CANIMIZI ALMAYA BENDEN ÖNCE VERİRMİSİN ? BEN SENİ ÖYLE SEVDİMKİ YERİNE CANIMI VERECEK KADAR... Gelse idi bile götürmeye kıyamazdım belkide bu yüzden onu ve etrafımdaki herk
GÖNLÜMÜN BAHARI
Birlikteyken en sevdigimiz aydı bahar ayı, artık sevmiyorum Açmasın çiçekler, kokmasınlar, sadece senin kokun olsun Ses etmesin çocuklar, sadece senin sesin olsun kulaklarımda Bağırmak, haykırmak istiyorum, dön artık dayanamıyorum.. Yine kendimden birşey buldum şiirinizde tşkr ederim dost kale
SEN YOKSUN
Öylesine tat verdiki şiiriniz şiir tadından öte sanki ozanın sazından gönlünden dökülmüşcesine öylesine akıcı.Kutluyorum dost kalem saygılarımla.
KONUŞ YÜREĞİM
Her kelimesinde hüzün duyguları işlenmiş dost kalem.Yüreğinize kaleminize sağlık diyor saygılarımı bırakıyorum. HAYATTT tarafından 4/9/2012 9:55:01 PM zamanında düzenlenmiştir.
ÖLÜMÜNE SEVDİM
Kalbimi senden başka kimse çalmayacak Gönlüm ve ruhum sana akacak Azrail gelmiş canımı alacak Seni ölümüne sevdim sevdigim... Evet evet bende öyle ölümüne sevdim.Adına da EBEDİ SEVDAM dedim. Şiirinizi çok beğendim tşkr ediyorum saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada HAYATTT  şairi hakkında, HAYATTT  kimdir, HAYATTT  şiirleri,HAYATTT  hakkında bilgi ve HAYATTT  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.