E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
HAYATTT HAYATTT
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

HAYATTT şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
SAKLANAN YAŞLAR
Sevgili Enver hocam şiirinize hayran kaldım hele ki son kıta şiirin mükemmelliğine başka bir mükemmellik katmış.Tam da bayram tadında bir şiir. Emek yüreğinize sağlık saygılarımla.Bayramınızı da en içten dilek temennilerimle kutluyorum.
ANDIMIZ OLSUN
Kutlarım usta kalemim yüreğinize sağlık....
SAKIN HA
Sevgili üstadım hocam şiir dostum yüreğinize sağlık saygılarımla. Sakın ha, Sakın ha..! Pes edip de gitme.. Öyle bir lüksü kimsenin yok-ki şiirin muhatabının hiç yok dimi biliyorum:))
BİLİRMİSİN BABAM...
Bilirmisin babam... Sana sımsıkı sarılmayı, Baba kız muhabbete koyulmayı, Dertleşip gülüşüp, oynaşmayı, Benim için çarpan bir kalbe dokunmayı, Gözlerinden fikrini okumayı, Nasıl...nasıl özledim... Bende :((( Yüreğinize sağlık kucak dolusu sevgi saygılarımla.
SEVSEM DE UNUTACAĞIM
Ve severken unutacağım.. sevgili hocam üstad olurda bunu başarırsanız sırrını lütfen bana da verin. kutluyor saygılarımı bırakıyorum.
SEVGİN UZAKLARDA KALSIN
Sevgili şiir dostu üstâd hocam yüreğinize emeğinize sağlık çok güzel net anlaşılabilir duygularla bezenmiş şiirinizi kutluyorum. Fikir ve düşüncemi beyan etmeye gelince haketmeyen birine sevgi vermek ? Düşündümde çok haklısınız vermemekte sevgi emek istiyor o emekler boşa gidecekse ne gerek var. S
SON DURAK...
:((
HAYAT SENSİZLİĞİ SEVMEDİ
Sevgili üstad hoca şiir dostu şiirinizi değil yazan yüreğinizi kutluyorum.Mükemmeldi şımarıklık yapıp cımbızlayacak yer bulamadım:)) Fakat bir şey dikkatimi çekti bağırıyor sanki bana bak der gibi bende baktım ve bayıldım. >>HAYAT SENSİZLİĞİ SEVMEDİ<< budur hocam buuuuuu...!
HÜZÜN BOĞDU SEVGİMİ
Öncelikle BAYRAMINIZI en içten dileklerimle kutluyorum. Sevgili şiir dostu üstâd hocam şiirinizi eleştirmek haddim değil zaten eleştirebileceğim bir şiir de değil fakat huyum kurusun ki elimde cımbız mutlaka bir şeyleri çekiyorum buda şımarıklığım dan kaynaklanıyor sanırım:)Affınıza sığınarak
SEVDANI İBADET,SENİ MABET BİLDİM...
Öyle cesurdum ki canım bir sana yenildim... Bende bu şiiri usulca alıp gittim:)) Yazan yürek kadar harika satırlardı kutluyorum.
Kimi gelmiş...Kimler gelmiş...
Oy oy oyyy hoşgelmiş sefalar mutluluklar getirmiş.Mutluluğun herzaman daim olsun inş. Bu sefer kucak dolusu sevgimi ve öpücüğümü badem içinize gönderiyorum:)) Ve arada sırada yoklama yapmayı ihmal etmeyin ltfen alıştırdınız bir kere:)) Size saygılarımla sevgiyi badem içine verdim hatırlatırım:)
EKMEDİM...BİÇMEDİM,
Sevginin madden ve sözle değil, <<> O kalbin ne kadar güzel olduğunuda ben gördüm ben bildim minicik bir avuç büyüklüğündeki kalpti oysa görünen görünmeyen yanı ise dünyanın bile küçük geleceği kadar büyük sevgi dolu olmasıydı bunuda gönül gözü ile bakan görürdü.
HADİ CANIM...
Aramıza hoşgeldin HAYATTT, Aklından tüm olumsuzlukları çıkart, Yeniden doğuşun olsun bu gün, Hadi canım... Kalan günlerinin tadını çıkart... Hoşbuldum hoşbuldum hoşbuldum:)) Dediğim gibi en başta size borçluyum sizlerin gücü bana güç verdi vermeyede devam ediyor edecekte biliyorum çok teşe
HANİ DİYORUM Kİ
Bir garipliktir çöküyor üstüme. Kaç mevsim daha geçecek gelmene.. Tabutum konsada önüme, Gözlerim açık girmem içine.. Bir isyan ki,bu bende ki, Farklı bir şey anlatamıyorum. Hani diyorum ki, Açık gitmese gözlerim...! Allah gecinden versin,gideceğiniz yer gözler açık yada kapalı farketmi
BAK KEYFİNE
Dosttan dosta sımsıcak duygu yüklü geçte kalınmış olsa tavsiyeler içeren şiirinizi ve duyarlı yüreğinizi kutluyorum.SAYGILARIMLA.
GİT ARTIK BENDEN NE OLUR
in devamında bunu okumuş olmak sizi çok iyi anlıyor olmaktan geçti. Yalnızlıklar sizi terk ederken geri dönmemek üzere veda etmelerini diliyorum. Kutluyorum Saygılarımla.
YALNIZLIĞIMDA BOĞULUYORUM
Bu şiiriniz>>>> :))
DERMAN KALMADI SEVDİĞİM
Beni götürecek ayaklarımda derman kalmadı Yüreğim sızlarken, bu acıyı anlayan olmadı Çok yalvardım mevlama al canımı diye, almadı Yaralarımı senden başkası saramaz sevdiğm.. Sabır insanların hayatındaki en büyük kalkandır.Allahım o kalkanı üzerinizden eksik etmesin. kutluyorum saygılarımla.
Sen affeyle...
Hiii bunu da sahiplendimmm:)) AMİNNN diyerek. İlk ben geldim banane banane vermem kimseye:)) HAYATTT tarafından 7/8/2012 5:30:49 PM zamanında düzenlenmiştir.
HÜZÜN...
Bu şiiriniz benim şiirim olabilir mi? EVET dediniz duydum:)) Kimseler almasın lütfen biraz arsızlık yapacağım bu konuda ve şiiri aldım gidiyorum.Saygılarımı ve kucak dolusu sevgimi bıraktım sayfanıza...!
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada HAYATTT  şairi hakkında, HAYATTT  kimdir, HAYATTT  şiirleri,HAYATTT  hakkında bilgi ve HAYATTT  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.