E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Halil Gülşen

Halil Gülşen

184 şiiri ve 8 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Geldim artık...
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 184
Şiirleri
8
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Çevrimdışı

13 yıl 11 gün 5 saat  boyunca üye

Diyor ki;
Geldim artık...
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
27.631
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
438.642
Yazıları Kaç Kere Okundu?
8.920
Üyesi olduğu atölyeler

Özleşim Topluluğu
Şiir Portfolyoları

Erdemli
Alaca
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

HAYATI (1976-)
1976 yılında Erdemli'de doğdum.Ailem, Erdemli'de çok tanınan bir Yörük sülalesindendir. Yedi çocuklu bir ailenin, dördüncü çocuğuyum. İsmimin menşei, dedeme dayanır.
Dedem Halil Çavuş, medrese eğitimi almış, Arapça ve Farsça bilen, aruz vezniyle şiirler yazan entellektüel birikimi olan biriydi. 1928 yılında harf inkılabı yapılıp, Osmanlı hattı yasaklanınca, o tarihte Gölcük'te bahriye çavuşu olarak askerlik yapan dedemin bu birikimi eriyip gitmiştir. Ömrü hayvancılık ve çiftçilik yaparak geçmiştir. İstidadımın üzerinde dedemin tesiri büyüktür.

Ailem, Erdemli'nin Koyuncu Mahallesi'ne bağlı Çevttepesi semtinde mukimdir. Önceleri, hayvancılık işiyle iştigal ettiğimizden, yarı göçebe durumdaydık. İlkokulu çok farklı köy okullarında okudum. Esenpınar (Güvere) , Çiriş Köyü ilkokulu ve Erdemli merkez Türbe İlkokulunda okudum. Orta okul yıllarım tam bir facia. Esenpınar Orta


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
kadiryeter
Profili | Şiirleri | Yazıları
Annenin vefâtına kadar olan hayatınızı okudum... niye bu kadar açık anlaşılır ve net yazdınız?... ıslak gözler, daha çok okumamı önledi ve..
vuslat05
Profili | Şiirleri | Yazıları
Öyle güzel anlatmışsınız ki; sizi okumaktan ve tanışmaktam mutlu oldum...Samimi anlatımları severim..Size ailenizle ömür boyu mutluluklar,an..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Halil Gülşen  şairi hakkında, Halil Gülşen  kimdir, Halil Gülşen  şiirleri,Halil Gülşen  hakkında bilgi ve Halil Gülşen  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.