E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Halife Bozbayır Halife Bozbayır
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1965 yılında sivas kangalın akçamağra köyünde dünyaya geldim.ilkokulu köyümde orta okul ve liseyi malatya yeşiltepe lisesinde bitirdikten sonra iş hayatına başladım 20 yıl 4 ay çalıştıktan sonra emekli oldum. şiire ilgim ilkokul yıllarında başladı şiirlerim emekli olduktan sonra toplamaya başladım 2009 dan bu yana sanal alemde internet ortamında antoloji,edebiyet defteri,şiir kültürsanat,şiir fırtınası,iz edebiyat vs tüm sitelerde yayınlandı aynı zamanda malatya kent konseyinin çıkardığı beydağı şiir antolojsinde ,ezcümle edebiyat dergisinde yine malatya hakimiyet gazetesinde ,türk şairleri antolojisinde yayınlanmış olup ilk kitabım 2014 ekim ayında cinius yayınlarından çıktı (mesneviden gönlüme)bir kitabımda inş yeni asyayayınlarından çıkacak (sözlerden özlere) biride reguls yayınlarından çıkacak(inciye dökülen nameler)

 
Bu sayfada Halife Bozbayır  şairi hakkında, Halife Bozbayır  kimdir, Halife Bozbayır  şiirleri,Halife Bozbayır  hakkında bilgi ve Halife Bozbayır  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.