E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
H.İbrahim SAKARYA

H.İbrahim SAKARYA

679 şiiri ve 19 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Muallimler, Gününüz kutlu olsun. (hisbey)
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 679
Şiirleri
19
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
H.İbrahim Sakarya

Çevrimdışı

14 yıl 22 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Muallimler, Gününüz kutlu olsun. (hisbey)
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
35.859
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
749.607
Yazıları Kaç Kere Okundu?
24.789
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

H.İbrahim SAKARYA

H.İbrahim Sakarya 1941 Yılında Aşık Ömer’in de doğum yeri olan, Konya-Hadim Korualan (Gezlevi) Kasabasında doğdu. İlkokulu Kasaba-sında, Ortaokulu Hadim İlçesinde, öğretmen okulunu Akşehir’de bitirdi. 1983 Yılında Uludağ Üniversitesi Eğitim Yüksek Okulundan mezun oldu.
Mardin, Konya ve Bursa İllerinde 35 Yıl öğretmenlik ve yöneticilik hizmetlerinde bulundu. 1996 Yılında Bursa Merkez Dumlupınar İlköğretim Okulundan emekli oldu.
Şiir yazmaya ilkokul sıralarında başlayan şairin şiirleri ilk defa 1970 li yıllarda “Diyanet Gazetesi” inin değişik sayılarında yayımlanmaya başlamıştır.
Daha sonraları, çeşitli ilköğretim ders kitapları, şiir antolojileri, dergi ve gazetelerde yayımlanmış ve halen yayımlanmaya devam etmektedir.
İlk şiir kitabı, 1991 Yılında MEB Yayınlarında“Ben Öğretmenim”adıyla yayımlan-mıştır.Yazarın “İbret Levhaları”adlı kitabı ile “Korualan” K


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada H.İbrahim SAKARYA  H.İbrahim Sakarya şairi hakkında, H.İbrahim SAKARYA  H.İbrahim Sakarya kimdir, H.İbrahim SAKARYA  H.İbrahim Sakarya şiirleri,H.İbrahim SAKARYA  H.İbrahim Sakarya hakkında bilgi ve H.İbrahim SAKARYA  H.İbrahim Sakarya isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.