E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Güz gülüşü Güz gülüşü
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Güz gülüşü yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Sanrılar Uslanmış olmalı:
Güz gülüşü tarafından 2/21/2019 1:28:44 PM zamanında düzenlenmiştir.
Sanrılar Uslanmış olmalı:
İlginç bir başlık yazıda aynı amaca hizmet ediyor. Tam olarak ne anlatmak istediğini anlamadım ama okumak zevkliydi. Tebrik ederim.
SEVGİLİ OKUYUCUM...
Bence siz yazmalısınız biz okumalı.. Her seferinde iyi ve güzel şeylerden bahsetmediğiniz halde okuyanın hafızasında iyi güzel ve doyuma ulaşmış bir his bırakmayı başarıyorsunuz. Hani kötü lafı tatlı dille söylemek gibi. Sizi okuyunca yazmak istiyor insan. Bu yüzdende yazmalısınız.. Bu güzel yaz
aşk ile
14 şubat şeysi yapmış yazar :)) Kırmızı.. ———<@ gül yapmaya çalıştım bende şıklık olsun dedim =)
ders zili
Aklıma ilkokulda tenefüste kantinden aldığım gazozla açma geldi. Bir liraya alırdım ikisini ... Ama tadı pahaniçilmezdi. Eskiden herşeyin tadı güzeldi. Herşey tadında güzeldi. Müzikler telefonlara indirileli teyibin kasedin verdiği tadı vermiyor.. Ne zamandır hormonsuz şeftalinin tadı hep çocuk
bazen
Alacağı vardır belki.. Veresiye almıştırsın.. Borçlusundur.. Sanıtım ben hala bankada kaldım :/ Beni niye burda bıraktın? Gel al beni (:
s'öz
Bazen acı gerçekler yerine tatlı yalanlara inanmak gerekir. Kötü huylu tümör gibisin ömrü yedin ben bittim sen bitmedin :) Diyesim geldi.
ben seni, bensiz bırakmadım
Sessiz harflerle fısıldardım adını Kimse duymasın ama sen duy diye Sen duyardın cevap verirdin sonra Aynı sessiz harflerle.... Sessiz harfler diye watpat kitabım vardı da o aklıma geldi :) Günaydın (:
su sesi
Taşı delen suyun kuvveti değil dalgaların sürekliliğidir. Demişler.. Kuvvetli bir aşkın kısa ömrümüdür . Cılız bir aşkın uzun süren hikeyesimidir? İyisi.. Bilemedim. Ama su olsam şelale olurdum dağı ortadan ikiye ayırıp kucağını dolduran.. ;)
gün batın'ı
Evet doğru insanları anlamakta en az memnun etmek kadar zor.. Günlerdir ağlarsın bir gün yüzü görürsün hayatta gül yüzünü söndürürler. Yaşamazsın ama yaşıyormuş gibi yaparsın oracıkta öldürürler. Seni içine kapatıp kapatıp çok değiştin derler.
sandal Y
Konuyu değiştirmekte üstüne yok fransız dostum. Ne olucak bu tutarsız tavırların? Seninle başım dertte-selami şahinin çok sevdiğim bir eseri :)
ikizler
Sencil duyguların bencil arzuları eşliğinde kurulan kurtlar sofrasında papaz kaçtı oyunu oynarken kartlarını kapatan ama kaçınılmaz sona teslim olan bir oyuncunun sözlerini okuduk :) Sonuç yay gibi gerildik belkide esnedik ..
muhtar çakmağı
Ben pişmanım :) Yani bunu okuduğuma :/
pelikan
İyi misin? F dostum herşey yolunda mı?
Yazacak bir şey yok
Yazmak bir terapidir. İlk olarak kendi için yazmalı insan. Diğerlerinin ne düşündüğünü umursayıp yazmaktan vazgeçmemeli ki güzel kaleminiz var. Sizde oldukça zarif bir yazarsınız yorumlarınızda öyle nasıl bu kalbi küstürürler anlamadım. Yola devam ;)
düş'tüm
Düş’meseydin napalım yani.. önüne baksaydın..
MUTSUZ AŞIK
Aşk her yaşta farklı ve güzel. İlk aşk unutulmaz ama geçer sonra ki o olgunlukla da yeniden aşık olmayı tecrübe edinmek lazım aşkın farklı yönlerini tanımak için. Güzel akıcı sürükleyici bir hikaye olmuş .tebrikler..
bir delinin dünlüğü
Günaydın sevgili deli .. İki deli bi araya gelmemeliydik diyeceğim burda bissürü deli var. Zaten burda ki herkes aşık ve deli. Bu arada sigarayı bırak. Ben bıraktım mutluyum:)
İçimdeki Kavga
Tüm bunlar eğer sizin içinizde kendinizle ettiğiniz kavga ise korkarım size kötü bir haberim var. Kafayı yemek üzeresiniz :)
bulut baskısı
Yazar burda bulutlara hasretini isyan diliyle nitelendirmekte.. Bazen benden umudu kes demek bile bir umut vazgaçmasin diyedir sevgili...
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Güz gülüşü  şairi hakkında, Güz gülüşü  kimdir, Güz gülüşü  şiirleri,Güz gülüşü  hakkında bilgi ve Güz gülüşü  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.