E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
günahi Ahmet İslamoğlu

günahi Ahmet İslamoğlu

83 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 83
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Çevrimdışı

13 yıl 22 gün 1 saat  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
60.937
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
319.309
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Bu dünyanın ne mevkii, ne makamı, ne de başka bir şeyi cezbetti. Sevmek hoşuma gitti. Seven bir gönülde hiçbir kötü düşünceye, hiç bir ard niyete yer yoktur. Sevda insanın gönlündeki her kötülüğü siler, yok eder. Allah (c.c) insanları yaradılanların en şereflisi olarak yaratmış ve diğer canlılardan farklı olarak insan oğluna birde gönül vermiş. Ve orası ' Benim yerimdir' demiş..
Her sevdanın bidayetinde aşk-ı mecaz, nihayetinde aşk-ı ilahi olduğnua inandığım için sevmeye çalıştım. Mecaz aşk ilahi aşka köprü olduğuna göre, köprü geçilmeden Maksud'a erilmez. Misal olarak Kays bidayette leylayı sevmiş. Ve onda yok olmuş. Nihayette Leyla yerini Mevlaya vermiş ve Kays Mecnun olmuştur. Tasavvufta da ilk talim ettirilenin aşk-ı mecaz olduğu kanaatindeyim. Tedricen Mevlaya varılır.
Sevda insanların işidir. İnsanları diğer canlılardan ayıran farklardan biridir. Dünya dediğimiz hayatı gurbet kab


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
ECE AYKAN
Profili | Şiirleri | Yazıları
Bir dua gelir bir dostun canevinden... Derdine derman iyiliğine ferman olur da sen bilmezsin... Bir dua gelir bir sevenin sesinden, n..
ECE AYKAN
Profili | Şiirleri | Yazıları
Bugün günlerden Cuma! Tüm İslam âleminin yılda elli dört kere tekrarlanan bayramı… O eşsiz Rab bizleri ne kadar seviyor gördünüz mü? ..
Jale Keskin (Karadurmuş)
Profili | Şiirleri | Yazıları
hiç eksilme sen şair... bu sitede hep görmek istediğim şiirlerini büyük bir zevkle okuduğum ender insanlardansınız. Rabbim gönlünüzün istedi..
Süreyya ŞİŞMANLAR
Profili | Şiirleri | Yazıları
Gerçek bir şiir dostu olarak gördüğüm mısraları kadar dostlarına verdiği değerle de önemli bulduğum bir şairdir.Saygı duyduğum değer ver..
MMehlika Sultan
Profili | Şiirleri | Yazıları
Çok değerli bir şair şiirleri yüreği kadar güzel.bu siteye ilk geldiğim günden beri hep destek veren çok çok değerli bir insan ve babacanım..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada günahi Ahmet İslamoğlu  şairi hakkında, günahi Ahmet İslamoğlu  kimdir, günahi Ahmet İslamoğlu  şiirleri,günahi Ahmet İslamoğlu  hakkında bilgi ve günahi Ahmet İslamoğlu  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.