E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
gülvediken

gülvediken

62 şiiri ve 11 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 62
Şiirleri
11
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
yurdagül özay

Çevrimdışı

11 yıl 25 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
13.057
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
87.690
Yazıları Kaç Kere Okundu?
9.962
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

YURDAGÜL ÖZAY
1953 Konya Doğumlu.1974 yılında başlayan öğretmenlik mesleğini 1998 yılında noktaladı. Şiirle tanışması, öğrencilik yıllarında Milli Eğitim Bakanlığı Yayımlar Dairesi Başkanlığı tarafından telif ödenerek alınan 'Cennet Vatanım' isimli şiiriyle olmuştur. Daha sonraki yıllarda buna sekiz şiiri de eklenerek Devlet Kitaplarına geçmiştir.
Öğretmenlik yıllarında araştırmaya dayalı olarak Konya İli ve İlçeleri, Benliğini Bulan Şehir Karaman, Çiniye Mührünü vuran Şehir Kütahya isimli ders kitapları yayımlanmıştır. Yayımlar Dairesi Kurulunca; bir dizi çocuk hikâyesi, “Eğitici Çocuk Hikâyeleri” başlığıyla, diğerleri de 'Çocuk hikâyeleri' ismi altında Günce Yayıncılık Akış Yayıncılık ve Nesil Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Çocuk Hikâyeleri çalışmalarını Nesil Yayıncılıkla hâlâ sürdürmektedir.
2001 yılında da Türkiye Yazarlar Ansiklopedisi'nde yer almıştır.
199


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
kaderimol
Profili | Şiirleri | Yazıları
YÜREK GÜLLERİN HİÇ SOLMASIN HÜZÜN DÜŞMESİN GÖZLERİNE GÜLLER AÇSIN YÜZÜNDE ŞİİRLERİN KADAR GÜZEL KALMAN DİLEĞİYLE MUTLU KAL
Gürsel Cengiz
Profili | Şiirleri | Yazıları
Öncelikle can ablamdır, sanatçı yüreğinden dökülen mısralar nice meşhur kişiler tarafından söylenmiş şarkılara dönüşmüştür.O bir öğretmendir..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada gülvediken  yurdagül özay şairi hakkında, gülvediken  yurdagül özay kimdir, gülvediken  yurdagül özay şiirleri,gülvediken  yurdagül özay hakkında bilgi ve gülvediken  yurdagül özay isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.