E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Gülsen Tunçkal Gülsen Tunçkal
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Gülsen Tunçkal şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Renkli tutkular
Yazan kaleminiz daim olsun, tüm beğenim ile.. Selam ve sevgiler..
Renkli tutkular
Yazan kaleminiz daim olsun, tüm beğenim ile.. Selam ve sevgiler..
Giderken Son Bakışın
Son günlerdeki şehit haberleri bizleri çok üzüyor, ateş düştüğü yeri yakar :(( Rabbım yakınlarına sabır ihsan eylesin.. Duyarlı yüreğinize sağlık Ülkü hanım, sevgilerimle..
Sitem
Siteminde ne güzel ve anlamlı dizeler mısra, mısra.. Kaleminiz kavi olsun Ülkü hanımcığım, fon resminiz bir harika, ellerinize, emeğinize sağlık, sevgilerimle..
Sitem
Siteminde ne güzel ve anlamlı dizeler mısra, mısra.. Kaleminiz kavi olsun Ülkü hanımcığım, fon resminiz bir harika, ellerinize, emeğinize sağlık, sevgilerimle..
Silindi
Anımsamak bile istemediğim ama akıldan çıkmayan yıllar.. Kutlarım kalemi selam ve saygı ile..
DÖKÜLDÜ GİTTİ
Anlatmak istedi biraz ucundan Kaç darbe yemişti bilmem kaçından Çilesi belliydi beyaz saçından Sanki ruh bedenden çekildi gitti Gecenin bir vakti ve yüreğim sızladı.. Anne denmişse akan sular durur, var olsun kaleminiz hocam saygılarımla..
Yakasız...
Hangi yakaya baksak, nezdinde bir bölünmüşlük.. Sitem dolu serzeniş ve de sessizlik.. Kalem yazıyor velhasıl, var olunuz Taylan bey, sevgiler saygılar..
KİM DEMİŞ
Bir mısra ama anlamıyla dolu, dolu bir şiir.. Kaleminiz kavi olsun hocam, saygılarımla..
Can yangını (Cinas)
Mısra mısra sitem olmuş şiir.. Çokta güzel, güne düşen şiiri ve şairini kutlarım, saygılarımla..
Selâmlar olsun
İhlaslı yüreğinize sağlık, var olsun yazsın kalem.. Selam ve saygılarımla İshak bey..
Hep mi ağlar şairler!
Ağlamak; gülmek kadar doğal dense de, öz ağlamazsa gözden yaş mı gelir :(( Yıllar yıllar öncesinden küçük bir anımdan bahsedeyim Oya hanımcım.. Bir gün çok üzülüp gözyaşımı yakın bildiğim bir arkadaşıma göstermiştim, göstermez olaydım ama duygu yoğunluğu işte!! Bana söyle demişti; Sen ağlamayı ad e
Hicaz Besteler!
Gerek ayların, gerekse mevsim geçişlerinin anı ve duygusunda sitemi hissedilir ve bu hep süregelir.. Yalnızlığa sitem türküsü gibiydi şiir.. Gönlüne hüzün çökmesin Oya hanımcığım, sevgilerimle..
HELAL OLSUN
Vatansever yüreğinize bin selam olsun hocam, bu vatan için kanlarını döküp, şehit olanlara rahmet olsun.. Selam ve saygılarımla..
GÜLLERDE RENK
Siyah matem, beyaz masum bilinir… Pembe gülle ne gönüller alınır! İlahi aşk, mavi gülde bulunur! Kırmızıyı sakın dalda kurutma… Güllerin dilini mükemmel bir şekilde yazmışsınız, mısralarla şiir gönle su gibi akıp gitti, var olunuz hocam, her dem saygılarımla..
&& BENİ AĞITLARA SARIN DOSTLARIM.! &&
Tüm beğenim ile hocam, kaleminiz gerçekten etkili, hüzün sarmalı olsa da şiirlerin kalbi hüzün ve sitemdir diyorum.. Selam ve saygılarımla
YAŞAM VE AŞK
Serbestte de harikasınız hocam, hüznünde güzeldi var olsun kaleminiz, saygılarımla..
Körüşürüz Rona
Her zamanda derim ya, kaleminiz has ve kavi.. En kalbi selamlarımla Ramazan bey, sevgi ve saygılarımla..
GÜLLERİN AŞKINI BÜLBÜLLER BİLİR
Günün şiirini sevgiyle kutlarım hocam.. Her daim saygılarımla..
Ah Vefasız
Gelemediğim ne çok şiiriniz varmış hocam, kusuruma bakmayın ne olur.. Sağlık sorunum için İstanbul'dayım.. Arada fırsat bulduğumda bir şiir asıyorum, fakat arkadaşlarımın sayfalarına pek girip yorum yazamıyorum, maalesef size de :(( mazur görün hiç olmazsa kısa bir süre için.. Sevgiler saygılar..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Gülsen Tunçkal  şairi hakkında, Gülsen Tunçkal  kimdir, Gülsen Tunçkal  şiirleri,Gülsen Tunçkal  hakkında bilgi ve Gülsen Tunçkal  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.