E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
gül peri gül peri
ÜLKÜ AHISKA
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Biyografim:
Biyografim:
İlk okulu Erbaa da, ortaokulu Van’da,Liseyi Samsun’da,iki yıl Ank.Hukuk Fakültesinde okuduktan sonra ,üniversiteyi İzmir ‘de bitirdim.
Edebiyat ve Türkçe Öğretmeni,ressam,şair ve yazarım.--BİR DAMLA SEVGİ--GÖNÜL DEĞİRMENİ--isimli şiir kitaplarım var. 8 kez Anadolu ‘nun değişik yerlerinde,karma ve kişisel sergileri açtım.
TÜRKİYE EDEBİYATÇILAR ve KÜLTÜR ADAMLARI ANSİKLOPEDİSİ ve birçok antolojilerde adım geçer.On altı yaşın dan beri şiir yazar, resim yaparım.
Hikaye ve şiirlerim, Anadolu’nun birçok illerinde mahalli gazetelerde yayınlandı.Kütahya Kılıçarslan Lisesinde yılın öğretmeni seçildim Aynı yıl Bir Köy Düğünü isimli öyküm ödül aldı.Şiirlerimden birkaçı bestelendi.Bir tanesi T.R.T repertuarına girdi.

Evli, bir kız bir erkek çocuk annesiyim.
Yozgat doğumluyum.Bir yere bağımlı değilim İzmir ve Eskişehir de oturuyorum.
Kitaplarımdan,
BİR DAMLA SEVG


 
Bu sayfada gül peri  ÜLKÜ AHISKA şairi hakkında, gül peri  ÜLKÜ AHISKA kimdir, gül peri  ÜLKÜ AHISKA şiirleri,gül peri  ÜLKÜ AHISKA hakkında bilgi ve gül peri  ÜLKÜ AHISKA isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.