E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Göktürkmen Göktürkmen
Ahmet Kutlu Ayyüce
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Göktürkmen şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
her şey f'ye dair
F önemli harf tabi...
mavi cicek
Afşar Timuçin gibi yazmışsınız, size yakışmış; bu minvalden yazın arada... Çok beğendim, söylemeliyim... Esenlikler diliyorum. Göktürkmen tarafından 12/4/2016 7:46:56 AM zamanında düzenlenmiştir.
Söyle!
Değerli Nigar Bedirhan, emeklerinize sağlı, öncelikle... Bir de sorum olacak.. bu fon müziklerini nereden buluyorsunuz, sakıncası yoksa öğrenebilir miyim? Esenliklerdilerim.
Gayda müziği ile...
Tebrik ederim arkadaşım, çok enternasyonal imgelemlerle yazılmış güzel bir şiir okuttunuz bize... Esenliğiniz daim olsun... Göktürkmen tarafından 12/2/2016 7:30:58 AM zamanında düzenlenmiştir.
Açkı(*)
Bunları düşündüğüm formatta, (iki ya da üç bölüm olarak) yazıp bitirmeyi umuyorum... Görklü Birtengri, imkan ve izin verirse... Göktürkmen tarafından 12/3/2016 9:44:40 AM zamanında düzenlenmiştir.
SEVGİ/SİZLİK
Saygılı olanından, lütfen...
AK GÜVERCİN
Esenlikle...
UZUN UZUN DÜŞÜNDÜM
Şiirler kalıcıdır, kimisi türkü olur ölümsüzleşir... Esenlikle...
USANDIM
Emeğinize sağlık, şiir güzel gerçekten...
TUTULMANIN ÜÇ HALİ
Esenlikler dilerim, sevginiz daim olsun...
Emek Sermaye ve Tevekkül
Bu onurlu ve emekçi insanlara yok maliyet hesabı, yok bu işin kaderi diye diye, ölümü hak biliyoruz; lanet gelsin, tüm vebali olanlara; bu sefer Şirvan'da öldüler. Çok üzülüyorum, insanı kömür gibi gören gerici zihniyet kahr-ü gazab olsun !
CUMHURİYET
Büyük kurucu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK emaneti laik, ulusal, devrimci, halkçı, devletçi cumhuriyetimizin 93. yılı kutlu olsun. Cumhuriyet insan tanımlarında kalmanın faziletidir. Seçkiyi kutluyorum... Göktürkmen tarafından 10/29/2016 7:46:08 AM zamanında düzenlenmiştir.
Requiem
Hiç yanılmıyorum, burası beni doğmatize ediyor; o kadar eleştirel akıl çözümlemelerinden sonra, artıleks bir semaviyet yerine; eksileks bir Zeustik ve Freudiyen dinselliğe önünç oluyor.. Şiiri ve seçkiyi kutluyoruz tabi... Göktürkmen tarafından 10/29/2016 6:54:04 AM zamanında düzenlenmişt
ATARDIM
Allah, eyvalah erenler.. Çok saygıyla, dostlukla; esenliğiniz daim olsun...
GÖZLERİN
Çok beğenerk okudum, değerli Nigar Bedirhan; emeklerinize sağlık. Esenlikle... Göktürkmen tarafından 10/27/2016 2:04:55 PM zamanında düzenlenmiştir.
Vedası Hüzzam
Haz, hüz ve hicr ve karşılığında ins, inz ve münz, esenlikler dilerim...
YILLARDIR (Şaşıyorum)
Çok iyi bir şiir, nuhteşemdi, emeklerinize sağlık... Kutluyorum...
Anadolu`ya ithafen...!
"...Ermenisi,Acem`i,Süryani,Kürt,Mecusi Yunanı,Rumu,Arap,bu toprakların sesi Hepsi bizimle yoldaş,bunlar Türk`ün nefesi İhanet eden Yezit,her dem ihanet dolu Sen ağlama gül hadi!,Dört yanım Anadolu..." Siz, bu mısraya bakınca Türkiye'de yaşamıyor olmalısınız, öncelikle bunu ifade etmiş oluyor
Değişmem Türklüğümü dünyaları verseler
Hiç bir şeye değişmem, şu öksüz Tüklüğümü ! Atatürk'ü, istiklal-i tam Türkiye Cumhuriyeti'ni... Memlekette Türklerin iktidara gelmesini, siyasi, ekonomik ve kültürel birliğini, dirliğini... Hiç bir şeye ama ! Esenlikle... Göktürkmen tarafından 10/13/2016 10:37:05 AM zamanında düze
Z/illiyet
Zilliyet, zilyet aynı konsonant ile " zlyt" yazılıyor. Zillet, zelil etimol ve semant ile ilintilidir. İlliyet konusuna gelince: Genel Batı emperyalizmi ve yerli işbirlikçilerin zelillikle edindikleri zilye ve zilliyetin illiyetidir ! Göktürkmen tarafından 10/12/2016 7:23:44 AM zama
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Göktürkmen  Ahmet Kutlu Ayyüce şairi hakkında, Göktürkmen  Ahmet Kutlu Ayyüce kimdir, Göktürkmen  Ahmet Kutlu Ayyüce şiirleri,Göktürkmen  Ahmet Kutlu Ayyüce hakkında bilgi ve Göktürkmen  Ahmet Kutlu Ayyüce isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.