E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Gökhan  Büyükdağ Gökhan Büyükdağ
Gökhan  Büyükdağ
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1988 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde dünyaya geldi.

2007 yılından itibaren duygularını hep kalem ile kâğıdın sevdasına bıraktı. Bazı şiirleri ulusal ve yerel dergilerde yayınlandı. Bazı şiirleri ise çeşitli sanatçılar tarafından bestelendi.

2014 yılında ilk kitabı olan “Eflatun” isimli şiir kitabı yayınlandı. 2013-2016 yılları arasında, çeşitli radyolarda kitabıyla aynı adı taşıyan “Eflatun” isimli şiir programını hazırlayıp sundu.

2018 yılında ikinci şiir kitabı “Visal” okuyucusuyla buluştu. 2019 yılında “Doğan” isimli ilk hikâye kitabı yayınlanırken, yine aynı yıl "Konyaspor Marşı" albümünü dinleyenlerinin beğenisine sundu.

2009-2018 yılları arasında, Medya sektöründe çeşitli görevlerde bulundu. 2018 yılından bu yana, Kamu sektöründe görevine devam ediyor.


 
Bu sayfada Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ şairi hakkında, Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ kimdir, Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ şiirleri,Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ hakkında bilgi ve Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.