E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Gökhan  Büyükdağ Gökhan Büyükdağ
Gökhan  Büyükdağ
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1988 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini, büyüdüğü İmrenler Kasabasında, Lisans eğitimini ise İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı.
Çocukluktan bugüne, edebiyat sevdasından hiç vazgeçmedi. Yüreğindeki bu sevda kıvılcımdan, aleve dönüştü. 2007 yılından itibaren duygularını hep kalem ile kâğıdın sevdasına bıraktı. Bazı şiirleri ulusal ve yerel dergilerde yayınlandı. Bazı şiirleri ise çeşitli sanatçılar tarafından bestelendi.
2014 yılında ilk kitabı olan “Eflatun” isimli şiir kitabı yayınlandı. Aynı zamanda çeşitli radyolarda kitabıyla aynı adı taşıyan “Eflatun” isimli şiir programını hazırlayıp sundu.
2018 yılında “Visal” isimli şiir kitabını okuyucusu ile buluşturdu. 2009 yılından bu yana medya sektöründe görev yapıyor.

Eserleri
EFLATUN (Bir Kelebek) İstanbul 2014
VİSAL (İki Yürek) İstanbul 2018
DOĞAN (Tarih Yazanlar)


 
Bu sayfada Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ şairi hakkında, Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ kimdir, Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ şiirleri,Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ hakkında bilgi ve Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.