E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Gökhan  Büyükdağ

Gökhan Büyükdağ

22 şiiri ve 2 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 22
Şiirleri
2
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Gökhan  Büyükdağ

Çevrimdışı

4 yıl 13 gün 34 dakika  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
6.196
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
22.659
Yazıları Kaç Kere Okundu?
573
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1988 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini, büyüdüğü İmrenler Kasabasında, Lisans eğitimini ise İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı.
Çocukluktan bugüne, edebiyat sevdasından hiç vazgeçmedi. Yüreğindeki bu sevda kıvılcımdan, aleve dönüştü. 2007 yılından itibaren duygularını hep kalem ile kâğıdın sevdasına bıraktı. Bazı şiirleri ulusal ve yerel dergilerde yayınlandı. Bazı şiirleri ise çeşitli sanatçılar tarafından bestelendi.
2014 yılında ilk kitabı olan “Eflatun” isimli şiir kitabı yayınlandı. Aynı zamanda çeşitli radyolarda kitabıyla aynı adı taşıyan “Eflatun” isimli şiir programını hazırlayıp sundu.
2018 yılında “Visal” isimli şiir kitabını okuyucusu ile buluşturdu. 2009 yılından bu yana medya sektöründe görev yapıyor.

Eserleri

EFLATUN (Bir Kelebek) İstanbul 2014
VİSAL (İki Yürek) İstanbul 2018


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ şairi hakkında, Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ kimdir, Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ şiirleri,Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ hakkında bilgi ve Gökhan Büyükdağ  Gökhan Büyükdağ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.