E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
GldnIşk GldnIşk
Gülden Işık
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

GldnIşk yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Sinemamızı Geri İstiyoruz!
aradan geçen zaman yaklaşık bir yıl oldu ve sinemamız hala kapalı...
ÜLKEM NEDEN BU HALDE?
bunu bilenlerdeniz de bilmeyenlere nasıl anlatacağız onu bilemiyoruz... ananne tarafından 9/20/2015 4:05:55 PM zamanında düzenlenmiştir.
331 - EL HAY
Nefes sayısına kadar belirlenen, kalp atışlarına kadar sayılı olan ömrümün, ne kadar bir zaman dilimi olduğunu, sonsuzluğa oranlayarak kestirmeye çalıştığımda bir hiç olduğunu idrak ediyor, sonsuza kadar diri olan Allah’a güveniyor, sığınıyorum.... Güzel yüreğinizden dökülen dua gibi sözler için
NAMUS ( Çuvaldız ve İğne )
yüreğinize vede kaleminize sağlık Türkan hanım.. Peki, neden böyle yapıyoruz. Neden kızlarımızı da bir yerlere gönderirken "seni sana emanet ediyorum, kendine dikkat et" demiyoruz? Sorusu günün sorusu olmalı bence..
KUŞADASI ve Mukaddes Meryem ana kilisesi
çok yahşi anlatmışsın balam..teşekkürler..
SIĞINDıĞIM LİMAN'IM
Akdeniz kadar güzel ve akıcıydı mektup..kutlarım..
Kadınlar siyasete girsin mi
resim;oğlum Uğur Işık'ın..
EDEBİYAT DEFTERİ
paylaşmanın güzelliğini yaşadığım böylesi sitelerde emeği geçen herkesi saygıyla selamlarım..
TÜRKOGLU TÜRKÜZ
Bu tür yazılardan birileri rahatsız olsa da yazmaya ve de okumaya devam edeceğiz..Dilimizin döndüğünce,içimizden geldiğince..Varsın ''Atatürk'ün arkasına saklanıp nemalanmak istiyorsunuz'' desinler(benim son yazım 10 Kasım Anısına öyle bir yorum yazılmış..)
ON KASIM BİR ANMA HEDEF VE İDEALLERE SAHİP ÇIKMADIR
ESASLI BİR YAZI OLMUŞ..KUTLARIM SİZİ..YÜREĞİNİZE,EMEĞİNİZE SAĞLIK..
ÖRNEKLERLE CİNAS ÇEŞİTLERİ
antolojide Ümran Tokmak arkadaşımın sayfasından geldim buraya;cinaslı bir şiir yazmış,onu araştırmak için...emeğinize sağlık..öğrendim sayenize ;))
AB Yolcusuyuz // Yolcu yolun da gerek....
çok da önemli değil AB..Biz, bizim için önce dereyi BİR geçelim..KEŞKE ALMASALAR DA BİZİ DAHA ÇOK SÖMÜRMESELER...SEVGİYLE KALIN..
HAZANLA GELEN MUTLULUK
evet güzelim..hikayen okundu..yorumlar okundu..gereken her neyse herkes bir katkıda bulunmuş..bana sadece kutlamak kalmış..bir de mutlu yaşam dilemeler ;)) yazı;yazdıkça kendini geliştiriyor nasılsa.. not.yazının resmini''fotokritik.com'' da siyah-beyaz olarak daha yeni görmüştüm..itiraf edeyim k
Zonguldak Anıları
ASLINDA BİR ŞİİRDİ BU..YANLIŞLIKLA BURAYA EKLEMİŞİM..VE SİLEMİYORUM ;))
Ahmet Kaya'ya
çıkan tüm kasetlerini almışımdır..hala saklarım..ara sıra da teypte çalarım..devir cd devri oldu..Ahmet Kaya'da unutturuldu..Nazım Hikmet gibi bir gün onu da aklarlar nasılsa..iş işten geçtikten sonra !..derdi bölücülük değildi ;sadece farklılığın farkına varılmasını istemesiydi.. ananne tarafınd
Alman bir ustadır ölüm
edebiyatın hası acılardan doğandır çoğunlukla..neşeler pek paylaşılmaz..acı verenlerin acı çekmesi dileğimle,emeğinize saygılar..
Gittin.
Başka bir şey torun sevgisi..Allah olmayanlara da göstersin.. ananne tarafından 3/7/2009 2:45:43 PM zamanında düzenlenmiştir.
Sevgili kızım
demek dede olacaksınız;))ne güzel..bende ananneyim,bir başka sevgi torun sevgisi.
BAŞKALDIRI / YORUM
YORUM GELSİN DİYE YORUM YAZMADIM HİÇ..OKUDUĞUM ŞİİR BENİ ETKİLEMİŞSE YAZARIM...SİZİN DE DEDİĞİNİZ GİBİ BENİM DE FAZLA ZAMANIM YOK..ÇOĞUNLUKLA OKURUM AMA YORUM YAZMAM PEK..VARSIN KİM NASIL YORUM YAZMAK İSTİYORSA YAZSIN... ananne tarafından 8/1/2008 7:20:11 PM zamanında düzenlenmiştir.
Veda Zamanı Geldi
bana tanıdık bir hikaye gibi geldi....belki de kızımın hikayesiydi ;))) o kadar çok yaşanıyorki böylesi ilişkiler....umarım sonu güzel biter... o kadar içten yazılmış ki bana bunları söyletti ! sevgilerimle canım.. ananne tarafından 1/6/2008 11:00:57 PM zamanında düzenlenmiştir.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada GldnIşk  Gülden Işık şairi hakkında, GldnIşk  Gülden Işık kimdir, GldnIşk  Gülden Işık şiirleri,GldnIşk  Gülden Işık hakkında bilgi ve GldnIşk  Gülden Işık isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.