E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
GldnIşk GldnIşk
Gülden Işık
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1953 te Zonguldak'ta doğdu.İlk okul ve orta öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. Kırk yaşından sonra açık liseyi ,ardından üniversite sınavlarını kazanarak AÖF Ön Lisansı bitirdi (1996). Genç yaşında gittiği Kız Meslek Lisesi kurslarında edindiği biçki-dikiş becerisiyle otuz yıla yakın mahallesinin terzisi oldu.Zonguldak Merkez Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan çeşitli belde,köy ve mahalle kurslarında usta öğretici olarak çalıştı (1989-20004). internet kullanmaya başladığı 2006 yılından itibaren şiirlerini birçok şiir sitelerinde paylaştı (Antoloji.com, Edebiyat Defteri, Milliyet Blog, Blogcu.com, Facebox vs.) Bir şiir antolojisine katıldı (Türk Dünyası Şairler Antolojisi) . ZONKİŞOT Dergisi dahil, bir çok dergi ve yerel gazetede şiirleri yayımlandı. Halen Zonguldak'ta yayın yapan Halkın Sesi Gazetesi'de 'Günlerden Şiir' adlı sayfayı derlemekte ve şiirleri yayımlanmaktadır.. Yakın

 
Bu sayfada GldnIşk  Gülden Işık şairi hakkında, GldnIşk  Gülden Işık kimdir, GldnIşk  Gülden Işık şiirleri,GldnIşk  Gülden Işık hakkında bilgi ve GldnIşk  Gülden Işık isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.