E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
GldnIşk

GldnIşk

69 şiiri ve 14 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Zalim kaybedeceğini anlayınca zulmünü artırır.
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 69
Şiirleri
14
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Gülden Işık

Çevrimdışı

14 yıl 8 gün 21 dakika  boyunca üye

Diyor ki;
Zalim kaybedeceğini anlayınca zulmünü artırır.
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
17.498
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
100.980
Yazıları Kaç Kere Okundu?
21.317
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

hayat
anneye

Kendisi Hakkında Yazdığı

1953 te Zonguldak'ta doğdu.İlk okul ve orta öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. Kırk yaşından sonra açık liseyi ,ardından üniversite sınavlarını kazanarak AÖF Ön Lisansı bitirdi (1996). Genç yaşında gittiği Kız Meslek Lisesi kurslarında edindiği biçki-dikiş becerisiyle otuz yıla yakın mahallesinin terzisi oldu.Zonguldak Merkez Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan çeşitli belde,köy ve mahalle kurslarında usta öğretici olarak çalıştı (1989-20004). internet kullanmaya başladığı 2006 yılından itibaren şiirlerini birçok şiir sitelerinde paylaştı (Antoloji.com, Edebiyat Defteri, Milliyet Blog, Blogcu.com, Facebox vs.) Bir şiir antolojisine katıldı (Türk Dünyası Şairler Antolojisi) . ZONKİŞOT Dergisi dahil, bir çok dergi ve yerel gazetede şiirleri yayımlandı. Halen Zonguldak'ta yayın yapan Halkın Sesi Gazetesi'de 'Günlerden Şiir' adlı sayfayı derlemekte ve şiirleri yayımlanmaktadır.. Yakın

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Kim ne demiş?
M.YAZICI
Profili | Şiirleri | Yazıları
Teşekkür Ederim...
gizemlikartal
Profili | Şiirleri | Yazıları
;NCELIKLE KADINSINIZ EMEKSINIZ NIMETSINIZ ANNE ve ANANNE´siniz KALEMSINIZ..... KELAMSINIZ......SIIRSINIZ.......SAIRSINIZ.... SONRA HEMS..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada GldnIşk  Gülden Işık şairi hakkında, GldnIşk  Gülden Işık kimdir, GldnIşk  Gülden Işık şiirleri,GldnIşk  Gülden Işık hakkında bilgi ve GldnIşk  Gülden Işık isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.