E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Gkhn. Gkhn.
Gökhan Sezgin
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Gkhn. yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Şair mi sevdin sen
. Gkhn. tarafından 29.11.2020 20:10:33 zamanında düzenlenmiştir.
Sade ve sadece
. Gkhn. tarafından 29.11.2020 20:10:50 zamanında düzenlenmiştir.
Dünya güzel yer aslında insanları saymazsak
Zaman mi insanı değiştirdi,insan mı zamanı bilmem amma çok kötü bi döneme denk geldi ömrümüz:)
Babam..
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun..acınızı,üzüntünüzü paylaşıyor ve en derinden hissediyorum hocam.
Güne Gelme Gılavuzu
On yıldır üyeyim bir defa güne geldim,sanırım o da kazara oldu..yazıyı okuyunca eksikliğimin nick olduğunu fark ettim:) Yalnız şu '' Günümün şiiri seç'' butonu baya aktif,birkaç gündür çok beğendiğim şiirlerde oraya tıkladım çalışıyor mu diye,baktım akşam seçtiklerim güne düşmüş.Gizli editör müyü
BEDROS'TAN YAŞANMIŞLAR (simitci)
Ben de çok sattım bu yüzden simitçilere karşı bi zaafım var,ne zaman görsem gezen bi simitçi alırım 3/5 tane:) meslektaşmışız üstad bi zamanlar:)
Ortam Gerginse de Sakin Olmalı
Hoşgörü seviyesi artık refah seviyesi ile doğru orantılı gibi hocam,maalesef..Bilmiyorum okullarda var mı ama bi hoşgörü,anlayış,empati gibi dersler olsa okullarda ya da ücretsiz hoşgörü seansları olsa sağlık bakanlığı nezdinde aileler için:) çok mu ütopik oldum bilmiyorum,hoşgörünüze sığındım:)
Şair M. Nihat Malkoç, Hacıbektaş Veli Şiir Yarışmasında Türkiye Üçüncüsü Oldu
Tebrikler üstad.
AH BU BEN KENDİMİ
Akrebin kıskacında yoğurmuş bizi kader, Aldırma böyle gelmiş dünya,böyle gider.
E...
Tek satırda ne kadar çok şey saklı..bikaç satır olsa daha derine gömülü neler anlatacaktı yazar..
...
karınızın takdire şayan pratik zekasının verdiği iki çözümleme de harika:D diyaloglar çok güzel:))) bu arada akıcı dil kullanmanız da takdire şayan zira okutuyor kendini yazı:)
....
ilginç..gerçek bir yaşam öyküsü mü bu? :) Gkhn. tarafından 5/27/2011 1:41:33 AM zamanında düzenlenmiştir.
' Kurban Bayram Değil, Katliamdır' !
Çünkü öldürmeyi görev bilen cehaletin cahilliğini görmek bana acı veriyor... Merak ediyorum, insanlarımız ne zaman sevap işlemek adına bu günahtan vazgeçecekler acaba? Kurban'ın nerden nasıl geldiğini bilipte,işine geldiği gibi yorumlayıp,cahillik diye adlandıran birinin cehaletten bahsetmesi ne
AVCI
çok güzeldi çok etkileyeci idi hakikaten..satır satır kendimi buldum sanki..ve hangi sıfatta olduğumu düşünmeye başladım.. yaşamak adına nefes alan milyonlardan birimiyim sadece yoksa basit bir bağlaçmıyım,iki kişinin yaşadığı mutluluk içersinde? bilemiyorum..yaşıyorum işte böylesine..
Özgürlük adına cümleler...
Özgürlük denilen şeyin kocaman bir yalnızlık olduğunu düşünüyorum en yalnız en özgür hallere sahip olduğumu sandığım bu günlerde..
AŞK BU KADAR UCUZ MUYDU ?
Aşk ucuza gitmeye mahkum oluyor,ucuz yüreklerde, Oysa aşk'a denk gelmemesi gerek,dünyalar verilsede.. Gkhn... tarafından 6/4/2010 2:51:23 AM zamanında düzenlenmiştir.
insan yanılır
hayatını okuyupta hayret ettiğim nadir kişiliklerden biri.. verdiği vaazlari izleyip dinlerken,bu zat'ın samimiyetinden nasıl şüphe duyulur ki derim hep.. hizmet evlerine bende gittim,hiç aşağıdaki yorum gibi bi durumla karşılaşmadım itaat'e zorlanan falan. devamlı ders çalıştıran,devamlı ikramla
FB..Kupanın istikrarlı finalisti..
dile kolay 28 sene.....Ziraat Bankası yetkilierine seslenelim,çiftciye emekliye faizsiz kredi falan vermekle meşgul olmasınlar.. Maketten de olsa bir kupa alıp versinler fenerbahçeye:))
İNSANLAR NEDEN ALDATIRLAR
Bir gün Allah’ın Resûlü (s.a.v.) pazarda bir buğday sergisine uğradı. Elini buğday yığınının içine daldırınca parmakları ıslandı. Bunun üzerine satıcıya; “Bu ıslaklık ne?” diye sordu. Adam; ‘Ey Allah’ın Resûlü! Yağmur ıslattı’, dedi. Kutlu Nebî; “İnsanların
FUTBOL VE FANATİZM
milleti provake etmekten başka bir şey değildi yaptığı..onun gibiler değil mi zaten milleti birbirine kırdıran..o şahsın ilk tutarsız,seviyesiz davranışı da değildı bu, alıştık artık...çıkıp yanlış anlaşıldım falan diyerek geri vites yapması kendinin ne karakterde olduğunu gösterdi nitekim..başkanla
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Gkhn.  Gökhan Sezgin şairi hakkında, Gkhn.  Gökhan Sezgin kimdir, Gkhn.  Gökhan Sezgin şiirleri,Gkhn.  Gökhan Sezgin hakkında bilgi ve Gkhn.  Gökhan Sezgin isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.