E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
GencOgretmen23 GencOgretmen23
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

GencOgretmen23 şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
NAZLIM
Söyleyecek sözüm kalmadı. Dost bildiğim sazım çalmadı.. Kimse derdim derman olmadı. Bekliyorum nazlım ben seni. Yüreğinize sağlık . . . Güzel bir özlem ve bekleyiş şiiri okudum . . . Saygılarımla . .
NAMAHREM SEVGİLİM
İşte o an sana sevdiğimi delice haykıracağım Namahrem sevgimle sana sadık kalacağım Yüreğinize sağlık efendim . . . Saygılarımla . . .
AŞIĞIM ..... ANLAMADIN Kİ
Elbet birgün anlaşılacak sevgilerin esiri değilim ben gönül ister ki baştan anlaşılan sevgiler olsun neden aşıklar son noktaya getirdikten sonra birbirini anlar yada anlamaya çalışır ki ! Kultarım Remziye Hanım . . . Saygılarımla . . .
AŞK
Yüreğine sağlık . . . Geriye dönüp baktığında kalbin sızlıyorsa her bir anı hatırladığında Aşk pençelerinden çıkıp kenetlenen bir kelepçe oluyor adeta Güzel işlemişsin . . . Saygı, Sevgi Ve Muhabbetle . . .
BEKLİYORUM GELECEKSİN
Beklemek ne güzeldir, beklenen bir gün gelecekse . . . Sabır Mükafattır . . . ne de olsa ... Ağzınıza yüreğinize sağlık . .. Not: (Bir İtiraf) İnanın hakikaten başımı kollarımın arasına alıp da daldım . . . Teşekkür Eder, Saygılarımı Sunarım . . .
.......T Ü K E N İ Ş........
Etkili bir şiir efendim . . . Tebrik Ediyorum . . . Saygılarımla . . .
Yeniden Doğmak İçin Ölmeli Önceden
Hakikaten iletisi olan bir şiir okudum. Öncelikle bunun için -Öncü bir Teşekkür-Sunuyorum . . . Şiirin geneli için mi ? Tek Kelimeyle Mükemmel . . . Saygılarımla . . .
Şair ve İsyan...
İSYAN ! ! ! Doğrusunu söylemek gerekirse eğer; Böylesine tehlikeli bir konuyu, severek ve hiç sıkılmadan akıcı bir biçimde okuyacağımı ; Şiirinizi okumadan önce tahmin dahi edemezdim . . . Mükemmel bir şekilde işlemişsiniz . . . Kutlarım Sizi . . . Tebrikler . . .
Azra...
gidiyor o en sevilen yol sonsuza yolcu sonsuzluğa sona bir başına hani dünler raks ederken gözlerimin yeşilinde Bayıldım doğrusu dizelerinize . . . Hele şu ifadeniz: "yol sonsuza yolcu sonsuzluğa sona bir başına" Tebrik Ediyorum En İçten Duygularımla . . .
KEŞKE
Ya rab ne zormuş sevgi ile imtihan Tüm dünya yerle bir, göçük bir suret kalan Yıktım tüm duvarları, gömdüm maziye dün’ü Makberden çehre ağlar, olsaydın ömrüm keşke! Bu ne müthiş ifade edilmiş dizeler ! İnanın bir an bazı kelimelerin canlandığını yüreğimde hissettim . . . Kutları
HÜZÜN GÜNLÜĞÜ
Gerçekten yorumuyuyla bestesiyle nefis bir şiir hem okudum hem dinledim . . . Dilinize Zihninize Sağlık . . .
BU ARA
Hadi bakalım şairem Allah yolunu açık etsin . .. Ama Allahtan umut kesilmez demişler; bu ara yoksa da yarın vardır . . . Umutlarının tükenmemesi adına . . . Saygı, Sevgi ve Muhabbetlerimle . . .
...YOKSUN....
Tebrik Ediyorum . . . Acaba Küçük Şairemiz Kimin Yokluğuna Dert Yanmış :) Saygı ve Sevgilerimle . . . Gerçekten çok anlamlı ve güzeldi. Bayağı kendini geliştirmişsin ....
BEN DEĞİLMİŞİM
Acıyı hissetmek ve nakletmek demek bu olsa gerek ! Davut kardeşim yaktın, yıktın kendini de bizleri de . . . Şiirin güzel hem biçim bakımından hem duygu yoğunluğunun gerçek kurgusu ve aktarılışı mükemmel... Bazı şeylerin farkına varmak güzel; Allah yolunu daima hayırlı bir çıkışa nasip eylesi
kumbara
Geçmişten günümüze toplanmış iyi yada kötü bir paketin ifadesini şiir sepetinize yerleştirmişsiniz . . . Tebrik Ediyorum . . . Saygılarımla . . .
Ene'l-Hakk...
Tek Kelime : Alkışlıyorum . . . Saygılarımla . . .
DİNLE GÜL KOKULUM
Ölüm ne kadar hoş bir şekilde dile getirilse de insanların duymaktan irkildiği bir ifadedir, durumdur. . . Ölümü hoş bir şekilde nacizane sihirli kelimelerinizle korkudan çıkarıp bir nasihatlar ve tedbir alınması silsileleriyle taçlandırmısşınız . . . Tebrik Ediyorum Efendim Duyarlı Yüreğinize
İki kalp yakışır zaten bu aşka...
Hakikaten duygu yüklü, anlamlı bir şiir okudum . . . Uslubunuz da şiirin içeriğine güzel oturmuş . . . Bunun yanında izninzle bir önerim olacak bu şiir adına; Seslendirmesi yapılırsa şiirinizin daha da bir güzellik kazanacağı kanaatindeyim ... Saygılarımla . . . Tebrikler . . .
AYNA ELİNDE...
Yüreğinize sağlık ! Ne yazık ki günümüzde özgün şiirler yazmak adına / yada / sırf kendi duygularını ve süperegolarını tatmin edecek diye kelimelerin boynuna ilmiği geçiriyorlar . . . Duyarlı şiiriniz için özel bir teşekkür ediyorum . . . Saygılarımla . . .
İSTANBUL
Düşene der gibiydin’ budur senin kaderin’ Söylenen her sözünde bir gizem var İstanbul Çok doğru efendim kutlarım sizi . . . Saygılarımla . . .
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada GencOgretmen23  şairi hakkında, GencOgretmen23  kimdir, GencOgretmen23  şiirleri,GencOgretmen23  hakkında bilgi ve GencOgretmen23  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.