E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
gazi öğretmen cemal ünlü

gazi öğretmen cemal ünlü

176 şiiri ve 8 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 176
Şiirleri
8
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
cemal ünlü

Çevrimdışı

12 yıl 4 gün 20 saat 16 dakika 42 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
11.893
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
272.840
Yazıları Kaç Kere Okundu?
23.262
Üyesi olduğu atölyeler

Uzak Şafaklar / Ruhu Okşayan Kalemler HECEYE GÖNÜL VERENLER
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Bir öğretmen düşünün göreve umutla başlayıp sonu hüsranla bitmek üzere iken yeniden umut dolu,işte o öğretmenin hikayesini anlatmaya çalışacağım.
1987 yılında göreve başladım,beş yıl Gaziantep ili İslahiye ilçesinde görev aldım. Başarılı bir eğitim ve öğretmenlik yaptıktan sonra zorunlu olarak tayinim 24 eylül 1992 tarihinde Tunceli ili pertek ilçesi Pirinçci köyü ilköğretim okulu matematik öğretmeni olarak göreve başladım.Göreve ilk başladığımız hafta tanışma ve bölge halkını tanımakla geçti. İkinci haftamızda bir gece bir gurup silahlı militan ana sınıfından bozma tek odalı lojmanımıza geldiler. Korku ve tedirginlik içindeyim ,çünkü eşim ve çocuklarım yanımda korkudan adeta kuş gibi sinmişlerdi. Diğer öğretmenleride benim bulunduğum lojmana çağırdılar;Önce bizi rahatlatmak için kimseye zarar vermeyeceklerini söylediler, amaçlarının bizleri öldürmek olmadığını yalnızca yiyecek almak old


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
ayvalıklı
Profili | Şiirleri | Yazıları
SEVGİLİ MESLEKTAŞIMI BU KUTSAL GÖREVİNDE OLDUĞU KADAR YAZILRININDADA GÜÇLÜ BİR HİS VE KALEM OLRAK TANIDIM. SAYGILI SEVCİYELİ NEZİH BİR İNSA..
gazi öğretmen cemal ünlü
Profili | Şiirleri | Yazıları
Sağol nihat kardeşim bu ulvi görev öyle kolay terkedilmiyor hak yolunda bir davamız var bu davadan dönülmez hele bazı katillerin bizleri yıl..
Nihat YURT
Profili | Şiirleri | Yazıları
ÖĞRETMENLİK GİBİ BİR ULVİ MESLEĞE SAHİP OLMAK KADA GÜZEL NE OLABİLİR RASULLAH S.A.V `` BANA BİR HARF ÖGERTENİN KÖLESİ OLURUM BUYURMUŞTUR`` ..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada gazi öğretmen cemal ünlü  cemal ünlü şairi hakkında, gazi öğretmen cemal ünlü  cemal ünlü kimdir, gazi öğretmen cemal ünlü  cemal ünlü şiirleri,gazi öğretmen cemal ünlü  cemal ünlü hakkında bilgi ve gazi öğretmen cemal ünlü  cemal ünlü isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.