E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
GARİPYAŞAR GARİPYAŞAR
Yaşar TAŞKESEN
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

GARİPYAŞAR yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Ne yazayım
Kısa ve öz. Anlayana çok şey anlatmışsınız. Sağlıcakla.
BEN ŞİMDİ NE DİYEYİM
Toplumda hızla yaygınlaşan bir hastalık. Rabbim şuur versin insanımıza. Sağlıcakla.
TÜRK ORDUSUNU BU KADAR HAFİFE ALMAYIN.
Baştan sona katılıyorum yazdıklarınıza değerli hocam. Ne demişler tecrübe konuşuyor. Kaleminiz hep haktan hakikatten yana olsun. Sağlıcakla.
KATİLLERİ BİLE ANLIYORUM DA...
Küfre rıza küfür, zulme rıza da zulümdür. Müslüman bitaraf olamaz. Hak tarafında safında olmalıdır hocam. Duyarlı yüreğiniz ve kaleminiz daim olsun. İnşallah bu son olur., Bir daha böyle bir olumsuzlukla karşılaşmaz bu millet. Sağlıcakla.
DÜN BİR ANNE ÇOK ÖNEMLİ BAZI ŞEYLER ANLATTI
Hocam hayatta en zor şey insanoğlunu tanıyabilmektir. Tanıdığımız zannettiğimiz nice insanları tanıyamıyor ve sonra da bunu itiraf ediyoruz. Rabbim vatan şehidlerine rahmet eylesin. Ailelerine de sabrı cemil ihsan eylesin. Var olun değerli hocam. Sağlıcakla.
ALLAHIM ! SEN AFFEDİCİSİN, AFFETMEYİ SEVERSİN, BENİ DE AFFET.
İşte asıl mesele. Maalesef konuyu çarpıtma noktasında bu toplumun insanlarından daha kurnazını bulamayız. Allah yar ve yardımcımız olsun. Samimi bir niyetle yaptığımız ibadetlerimizi kabul eylesin. Tebrik ederim konu duyarlılığına. Sağlıcakla Sami hocam.
Yozgat Sarıkaya Şiir Etkinliği
Şiir adına yapılan her etkinliği destekliyorum. İsmi geçen şairlerin ve ozanların çoğunu Kayseri de tanımıştım. Her birine ayrı ayrı teşekkür eder ve başarılar dilerim. Bu tür etkinliklerin sayısının artarak devam etmesini dilerim. Şiir gönül işidir. Gönüllerinizin güzelliği daim olsun. V
Eğitimler ---Kent konseyimiz
Hocam duyarlı yüreğinizi derinden kutluyorum. İnşaallah yetkili ve etkili olanlar bu feryatları duyar da çözüm yollarını araştırır ve geliştirirler. Selam olsun duyarlı kaleminiz. Sağlıcakla.
KURBANDA BİR HRİSTİYAN YEDİ DANAYA GİRERSE Mİ? OHAAAAAAA…
Ne söyleyim hocam. Baştan sona haklısınız. Allah biz müslümanları uyandırsın da etrafımızda ki tehlikeleri görebilelim. Günlük işenilen günahları bir türlü görmüyoruz ya da görmek istemiyoruz. Daim olsun kaleminiz Mevlid kandiliniz mübarek olsun. Sağlıcakla değerli hocam.
DOĞUM KONTROLÜ İHANETİ Mİ? YA ÖTEKİLER?
Ah Sami hocam ah. Ne diyelim Allah bu milletin basiretini açsın da gelen tehlikeleri görsün. Daim olsun kaleminiz. Sağlıcakla.
BİR RAMAZAN OTUZ DANA, ON BEŞ SANA, ON BEŞ BANA.
Sami hocam konu fevkalade önemli de yine de genelleme yapmayalım yani. Hayırlı ramazanlar. Sağlıcakla.
RAMAZAN GÜNÜ OLACAK İŞ DEĞİLDİ AMA OLDU
Hocam ne diyelim, Allah beterinden saklasın.İnsan olanın başına her şey gelebilir. Bu hale de şükür... Hayırlı Ramazanlar. Sağlıcakla.
SERGİLERİMİZ VE BAŞKANLARIMIZIN SENE SONU GÖRÜNÜŞLERİ .1
Kaleminiz ve çalışmalarınız daim olsun Şahin hocam. İnşaallah gayretlerinizi karşılığını bulursunuz. Sağlıcakla değerli hocam.
KİM BU GENELEV ÇOCUKLARI?
Eceli gelen it cami duvarına işermiş değerli hocam. Adı neydi gaztenin sözcü. Şimdiye kadar kaç tane doğru düzgün haber yaptıkı bu haberi doğru olsun. Aslında bu gazeteyi alıp ona destek verenlere kızıyorum. Apaçık iftiralarla yalan haberlerle milleti birbirine düşüren bu gazeteyi okumamaya ça
ŞU ERMENİ MESELESİNE BİR DE BİZ DOKUNALIM BAKALIM -7-
Tarihe ışık tutan bir açıklama. Umarım insanlar okurlarda gözlerindeki at gözlüğünden kurtulurlar. Daim olsun kaleminiz değerli hocam. Sağlıcakla.
BEN DE KÜFÜRBAZ DEĞİLİM. BAKMAYIN ADIMIZ ÇIKMIŞ.
İyi ki de yazdınız Sami hocam. Kalem ehli insanlar susarsa, yazmazlarsa meydan kimlere kalır. Hak yolda olan kaleminiz daim olsun. Tebrik ederim. Sağlıcakla.
ALTMIŞ OLDUK İYİ Mİ?
Hayırlı ömürler dilerim Sami hocam, sevdiklerinle birlikte. Çok güzel bir çalışma olmuş. Tebessümle okudum.Daim olsun kaleminiz. Sağlıcakla.
Söz uçar,yazı KALIR...
Atalarımız akıl unutur kalem unutmaz derken bunu kast etmişler. Yazmak ve yazılanları okuyup anlamak. Üzerinde tefekkür edip işimize yarayanlarla hayata yön vermek. Tebrikler hocam. Sağlıcakla.
Her şey düşüncede başlar...
Tesbitler tedavinin ilk şartıdır. Yani hastılığı tanımak gerek ki hangi ilaçlarla tedavi olabileceğimizi kestirelim. Şahin hocam bu iş sadece eğitim ve sağlıkla çözülmez.Sosyolojik olayların her yönüyle ele alınması ve bu işin uzmanlarınca çözüme yönelik çalışmaların yapılması gerekir diye düşünüy
Eli bıçaklıya yorum
Baştan sona haklısınız.İnsanlar şahsi hırslarından vazgeçseler, gerçeği görmeye çalışsalar bu kadar inatlaşmazlar. Hak yolda olup hakkı yazan kalemlere selam olsun. Sağlıcakla.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada GARİPYAŞAR   Yaşar TAŞKESEN şairi hakkında, GARİPYAŞAR   Yaşar TAŞKESEN kimdir, GARİPYAŞAR   Yaşar TAŞKESEN şiirleri,GARİPYAŞAR   Yaşar TAŞKESEN hakkında bilgi ve GARİPYAŞAR   Yaşar TAŞKESEN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.