E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
galatasaray galatasaray
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

galatasaray şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
DUVAR
Kutlarım günün şiiri olmayı haketmiş yazmaya devam kalemıne yüreğine sağlık. galatasaray tarafından 11/7/2018 2:06:51 PM zamanında düzenlenmiştir.
DUY KALP
Kalemine kuvet yüreğine sağlık.
Yağmur bulutu...
Unutmadım seni ben başarılar dilerim değerli arkadaşım.
Hergeleler
Zehir zıkkım olsun yedikler ekmek ama yedirenlere de o ekmek haram olsun hala o feto ssk maş alıyormuş.
GÖNÜL
Elinde bişeyi kalmayanların üzüntüsünü anlamak çok zor olmalı siz az da olsa anlatmışsınız kutlarım dostum ellerine sağlık.
Yar Kalbindeyim Yar
Unutmadım seni ben iyiki varsın güzel insan ellerine yüreğine sağlık okumaktan zev aldığım birisin bilesin sevgiler gönderiyorum Allaha emanet ol.
Yar Kalbindeyim Yar
galatasaray tarafından 4/15/2015 11:12:11 AM zamanında düzenlenmiştir.
ÇİÇEK BURCU
Hem tırnağımsın hem etim saygılar koca yürekli arkadaşım başarılar sevgiler.
- avuntu -
Hindistan cevizi de çok güzel tadıyor ama ben çok geç tatım ne fayda şiir de onun gibi özel tat veriyor insana dostum başarılarının devamını dilerim ellerine yüreğine sağlık.
BU SENE
Maraş/son hece
Tebrikler değerli dostum yüreğine sağlık Unutmadım seni ben SEVGİLER
ELİMDE DEĞİL
Yüreğin sağlık şair herzamanki gibi yumuşak , nayıf, duru ve sakın yazmişsın kutlarım ellerine sağlık kime itaf ettiysen onu dakutlarım bu şiiri yazdırmayı başarmış.
.....İSTEMİREM.....281
Bütün mevsimleri yaz istiyirem Konuşmak için söz istiyirem Ne çöreh istiyirem ne de pul Dost görmek için göz istiyirem. Ellerine yüreğine sağlık değerli şair benim vatanımdam esintiler kokoula göndermiş gibsın yolun açık başarıların daim olsun. sevgiler.
Akla Yarar
Düşlerimi rehin bırakmıştım eskiciye. UNUTMADIM SENİ BEN .değerli arkadaşım ellerine sağlık ilk okuduğum günden beri hep daha güzele ve iyiye doğru gidiyorsun hep başarılı olmanı dilerim sevgiler. galatasaray tarafından 5/10/2014 9:44:55 AM zamanında düzenlenmiştir.
SELAM OLSUN
Size de selam olsun değerli dostum kıymetlı arkadaşım unutmadım seni ben sevgiler
OĞLUN ANARŞİST ANNE!
NE GÜZEL YAZMIŞSIN.bİR İNSANA VATANI EN GÜZEL YARMIŞ ANNE DİYE KEŞKE BUNU VATANA İHANET EDENLER OKUMUŞ OLSALARDI GERÇI VATANSIZ OLANLAR VATANIN DEĞERİNİ BİLMEZ ELLERİNE SAĞLIK DOSTUM HER DAİM VAROL Kİ DÜŞMANLARIN KORKSUN.
Suçlusun şair//
kutlarım mükemmel yazmışsın şair .
MİKSER
MİKSERE YORUM YAPMAK ÇOK ZOR YANLIZ OKUYAN HERKES ELİNİ VİCDANINA KOYSUN BU ŞİİRİ KENDİNCE YORUMLASIN EMİNİM Kİ HER OKUYAN HER KELİMESİNİN HAKLI VE DOĞRU OLDUĞUNA İNANACAKTIR YAZANIN ELLERİNE SAĞLIK DİYORUM BAŞKA DA BİŞEY DEMİYORUM
ADIM BERKİN
Neden böyle kinci olduklarını yüzlerine hatta fotoraflarına bak o zaman sen zaten şair gözüyle,ruhuyla anlarsın. biz boşuna mı konuşuyoruz kardeşim yüreğine sağlık bu acıyı ancak bu kadar şiirleştirebilirdin ellerine sağlık.
HACIVELİ'M
Yüreğine sağlık değerli toprağım şiir buram ,buram anadolu kokuyor. sordum dedim haralısan değesen sen karsın kıralısan.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada galatasaray  şairi hakkında, galatasaray  kimdir, galatasaray  şiirleri,galatasaray  hakkında bilgi ve galatasaray  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.