E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Furkan Selçuk Soylu Furkan Selçuk Soylu
Selçuk Soylu
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Şiiri 'Ahenkli bir nizâma duyguyla beraber fikir giydirmektir!' diye tanımlayan ve işleyen şairimiz ünlü şairlerimizden Muhammed İkbâl, Necip Fâzıl Kısakürek ve Sezai Karakoç'tan etkilendiğini ifade etmektedir!

Bilişim teknolojisinin her alanda olduğu gibi edebiyat dünyasında da yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte şiirlerini çeşitli kültür ve san'at platformlarında yayınlamaktadır. Ayrıca aksiyon ve fikriyat cihetli 'Fecr-i Âfâk Dergisi'nde' ve çeşitli antolojilerde makale ve şiirleri yer almıştır. Şiirlerinde genellikle yalnızlık, zaman, umut, hayat ve ölüm mefhumları oldukça belirgindir!

'Neden san'at ve bilhassa edebiyat?' sorusuna cevaben 'İslâm ruhu ve estetiğini bu mecrada bulduğuma inanıyorum' diyen genç şair, 2013 yılında 'Şiir Rüzgârı' yarışmasında 'Mâverâ' isimli eseriyle hece dalında 3. olmuştur!


 
Bu sayfada Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu şairi hakkında, Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu kimdir, Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu şiirleri,Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu hakkında bilgi ve Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.