E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Furkan Selçuk Soylu

Furkan Selçuk Soylu

191 şiiri ve 32 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
karanlığında yıldız neden yok senin! furkan selçuk
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 191
Şiirleri
32
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Selçuk Soylu

Çevrimdışı

7 yıl 6 ay  boyunca üye

Diyor ki;
karanlığında yıldız neden yok senin! furkan selçuk
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
19.819
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
154.499
Yazıları Kaç Kere Okundu?
21.473
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Şiiri 'Ahenkli bir nizâma duyguyla beraber fikir giydirmektir!' diye tanımlayan ve işleyen şairimiz ünlü düşünür ve şairlerimizden Muhammed İkbâl, Necip Fâzıl Kısakürek ve Sezai Karakoç'tan etkilendiğini ifade etmektedir!

Bilişim teknolojisinin her alanda olduğu gibi edebiyat dünyasında da yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte şiirlerini çeşitli kültür ve san'at platformlarında yayınlamaktadır. Ayrıca aksiyon ve fikriyat cihetli 'Fecr-i Âfâk Dergisi'nde' ve çeşitli antolojilerde makale ve şiirleri yer almıştır. Şiirlerinde genellikle yalnızlık, zaman, umut, hayat ve ölüm mefhumları oldukça belirgindir!

'Neden san'at ve bilhassa edebiyat?' sorusuna cevaben 'İslâm ruhu ve estetiğini bu mecrada bulduğuma inanıyorum' diyen genç şair, 2013 yılında 'Şiir Rüzgârı' yarışmasında 'Mâverâ' isimli eseriyle hece dalında 3. olmuştur!


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu şairi hakkında, Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu kimdir, Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu şiirleri,Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu hakkında bilgi ve Furkan Selçuk Soylu  Selçuk Soylu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.