E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
frezya... frezya...
hatice gökkaya
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

frezya... üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
ya leyl Gülsüm Kasap
Profili | Şiirleri | Yazıları
Kalemine de yüreğine de sağlam biri olarak gördüm onu.Ama mesaj hattı kapalı olduğu için gördüğümle yetinmek durumundayım şimdilik ...
ekici mete ekici
Profili | Şiirleri | Yazıları
Merhaba,tekrar yazmış olduğunuz yazıyı okudum.Şayet sizi kırdıysam özür dilerim.Benim yıllar yılı en fazla üzerine durduğum şey kendim kırılmaya razı olurum ama başkalarını kırmaya asla razı olmam.Bu arada yazmış olduğunuz şiirlerinizden bazılarını okudum.Dilinize,yüreğinize,duygularınıza ve kaleminize sağlık.Kaleminiz susmasın diyor,saygılar sunuyorum.
ekici mete ekici
Profili | Şiirleri | Yazıları
Yazdığım "Mutluluk-1"adlı şiire yorum yazmışsınız ve aramaktanz vazgeçmemi tavsiye etmişsiniz,teşekkür ederim.Ancak şiiri dikkatli okuyamamışsınız.Dikkatli okusaydınız böyle bir yorum yazma ihtiyacını duymazdınız diye düşünüyorum.Saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada frezya...  hatice gökkaya şairi hakkında, frezya...  hatice gökkaya kimdir, frezya...  hatice gökkaya şiirleri,frezya...  hatice gökkaya hakkında bilgi ve frezya...  hatice gökkaya isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.