E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
forbest forbest
Fatih TOKGÖZ
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

10/04/1983 Yılında NİĞDE merkezde doğdu. Dünyaya TOKGÖZ ailesinin üçüncü ve son çocukları olarak merhaba dedi….

İlk –Orta ve Lise tahsilini niğdede tamamladı. 2002-03 yılları arasında Eczacıbaşı Endüstriyel ve Kozmetik grubunda satış temsilciliği yaptı… 2003 yılında Burak Medikal Ltd.Şti. kurucu ortaklığında bulundu.

2006-07 yılları arasında acemi birliği Erzincan , usta birliği Çanakkale Gelibolu olmak üzere Topçu çavuş olarak vatani görevini tamamladı.
2007 yılında askerden geldikten sonra Burak Medikal ‘ e ortağı olarak geri döndü ve halen Pazarlama Müdürü olarak şirketin yönetiminde devam etmekte.

Şiir yazmak, slayt çalışmaları yapmak ve balık tutmak boş zamanlarının en büyük hobileri. Orta derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir. Doğup büyüdüğü memleketini çok sevmekte, halen bekâr olup ailesi ile birlikte hayatına Niğde ‘de devam etmekte…


 
Bu sayfada forbest  Fatih TOKGÖZ şairi hakkında, forbest  Fatih TOKGÖZ kimdir, forbest  Fatih TOKGÖZ şiirleri,forbest  Fatih TOKGÖZ hakkında bilgi ve forbest  Fatih TOKGÖZ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.