E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ferhan ferhan
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

ARTVİN'İN ŞAVŞAT İLÇESİ KOCABEY KÖYÜNDENİM İSTANBULDA İKAMET ETMEKTEYİM KAMU KURULUŞUNDA GÖREV YAPMAKTAYIM YÜKSEK OKUL MEZUNUYUM EVLİ 4 ÇOCUK BABASIYIM ALLAH NASİP EDERSE ŞİİR KİTABI ÇIKARMAYI DÜŞÜNÜYORUM,HAYATIM ÇİLE VE SIKINTILARLA GEÇTİ,ŞÖYLE ETRAFA BAKTIĞIMDA DERTSİZ İNSANIN ÇOK AZ OLDUĞUNU MÜŞAHADE EDİYORUM.YÜCE ALLAH İNSANLARI BİR ŞEYLERLE İMTİHAN EDİYOR,BAŞARMAK VE BAŞARAMAMAK ASİL MESELA BU.BÜTÜN İNSANLARI SEVİYORDUM ANCAK İNSANLAR İYİNİYETİMİ SUİSTİMAL EDİNCE,SEVME DUYGUSU BENDEDE BİRAZ KÖRELDİ,DÜNYADA HEP SEVGİ ÇİÇEKLERİ AÇSA İNSANLAR İNSANLARI ÜZMESE,HAK YEMESE NE KAYBEDİLİR,İNSANLIK KAZANIR.İNSAN İNSANA NASIL ZÜLÜM YAPABİLİR...YİNEDE DÜNYA TÜM ÇİRKİNLİKLERE RAĞMEN YAŞAMAYA DEĞER..YETER Kİ FANİ DÜNYADA EMPATİ YAPARAK BİR HOŞ SEDA BIRAKALIM. SELAM VE DUA İLE. FERHAN DEMİRAL


 
Bu sayfada ferhan  şairi hakkında, ferhan  kimdir, ferhan  şiirleri,ferhan  hakkında bilgi ve ferhan  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.