E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ferhan ferhan
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

ferhan yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
İsrail'e hizmet ettiler!
Yüreğinize sağlık,düşünülmesi ve ibretle bakılıp gerteğinin acilen yapılması gereken tespitler,acı gerçekler...yszınız sayesinde çok şeyleri öğrendim,saygılarımla..

...
çilekeş kadınlar guldane hanımın yazısıdır...herkes okumalıdır bence...
Yüreğinize sağlık,acı gerçekler,anlamlı tespitler,Bugün insanlığın düştüğü bu olumsuz durumdan çıkış yolları aranmakta,panzehir olarak milli ve manevi değerlerin gerçek anlamda baş tacı edilmesinden geçmekte,bu amaçla herkese çok büyük görevler düştüğü unutulmamalıdır.Yapılan her türlü zülüm ve gayrimeşru ilişkilerin hesabının olduğunu düşünen fert karıncayı bile incitmek istemiyecektir ve nefsini frenliyebilecektir.O zaman huzur ve mutluluk prim yapacak bundan insanlık faydalı çıkacaktır.Ayakların yorgana göre uzatılması gerektiği unutulmamalıdır.saygılarımla...Ferhan

...
Sabır Kağıdı
Yüreğinize sağlık,anlamlı bir şiir olmuş,saygılarımla..

...
Aklıma Sen gelir - II
Güzel bir şiir olmuş,yüreğinize sağlık,saygılarımla..

...
 
Bu sayfada ferhan  şairi hakkında, ferhan  kimdir, ferhan  şiirleri,ferhan  hakkında bilgi ve ferhan  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.