E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ferhad Gülsün

Ferhad Gülsün

258 şiiri ve 8 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 258
Şiirleri
8
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Ferhad Gülsün

Çevrimdışı

14 yıl 7 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
16.205
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
325.508
Yazıları Kaç Kere Okundu?
10.589
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1980 yılında, 10 Şubat yaprağıyla kondu, Bursa’da bir nar ağacının dalına. Konuşmadan önce yazmayı öğrendi. Bütün okullarından geçti hayatın sessiz ve kimsesiz. Halen bir okulda matematik öğretmeni. Erzurum’da bir şiiri ellerinden öperken yakalandı. O günden bu yana birçok dizenin köşe bucak faili. Bir ateşin içinden denize doğru yalınayak yürüyor ötekinin gölgesiyle. “Birdir iki”, tozunu aldığı tek kitabı…

Şiir ve yazıları; yasakmeyve, berfin bahar, temrin, ada, deliler teknesi, kıyı, akköy, şehir, onaltıkırkbeş, ortanca, ayna insan, hayal, olimpos bursa, denizsuyukasesi, akademi gökyüzü, mavi liman, göğe bakma durağı, karakalem, andız, yalınayak edebiyat, gibi çeşitli dergilerde yer aldı.

“Birdir iki” isimli dosyasıyla Küçükkuyu 1.Ulusal Zeus Şiir Ödülü (2008) – Birincilik ve Homeros Ödülleri Attila İlhan Şiir Ödülü (2007) – Ma


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
Erhan Fucucu
Profili | Şiirleri | Yazıları
bana göre yaşayan en iyi-özgün-kendi sesi olan şairimiz. ama şiirin müzeye kaldırıldığı ve başka bir forma dönüştürüldüğü bir çağda ne yazık..
lacivertiğnedenlik
Profili | Şiirleri | Yazıları
Şiirlerinde kayboluyorum,candır o güzel dostum
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Ferhad Gülsün  Ferhad Gülsün şairi hakkında, Ferhad Gülsün  Ferhad Gülsün kimdir, Ferhad Gülsün  Ferhad Gülsün şiirleri,Ferhad Gülsün  Ferhad Gülsün hakkında bilgi ve Ferhad Gülsün  Ferhad Gülsün isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.