E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Fatih Özkan Fatih Özkan
Fatih Özkan
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Fatih Özkan şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
YAR SENİ SENİ
Teşekür ediyorum hocam saygılar selamlar.
O bir kadın ve bir anne
Duyarlı yüreğinizi kutluyorum hocam. Ne yazıkki şu gün olmuş, halen çocuk yaşta evlendirilip cehennemi yaşayan Anneler var. Kanayan yara insan oğlunun içinde. Cehaletin ateşinde yanan ne canlar var. Saygılarımla Allaha emanet olunuz.
O ANLATTI BEN DİNLEDİM
TUZA DÖNDÜ AKLIM BENİM
Saygılar selamlar hocam teşekür.
BENİM DERDİM, SENİN DERDİN, TÜRKİYE.
Teşekür ediyorum güzel yorumlarınız ve vermiş olduğunuz puanlar için. Saygılar selamlar Gönül Dostları.
CENNETTEN BİR BAHÇE TÜRKE TÜRKİYEM
Saygılar, sevgiler, selamlar Gönül Dostları.
Bir
Aglarsa anam aglar gerisi yalan aglar. Gercek manada ana olabilmis tüm analarin elini ayagini öpüyorum. Kül düsünce, saygi ve selamlarimla Allaha emanet ol dost.
Çöp ve mutluluk
Kiymeti bilinmeyen nice nice mutluluklar var, israfca, insafsizca cöpe atilmis. Umarim mutlulugun degeri bilinir, ve cöpe atilmadan Gönüllerde bas taci yapilir. Saglik Mutluluk huzur sizlerin olsun saygilar selamlar hocam.
"YA SABIR"
Yanına tek miras; iyilik kalır, Şeytanın işi bu,hep aklın alır. Marifeti insan kendinde sanır, Ya sabır Erol’um dese ne fayda" Gönlüne saglik Gönül sesiniz gic susmasin saiirim. saygilar selamlar.
Turna
Muhtesem tek kelimeyle, anlamli ve etkileyici. Gönlünüze saglik, selamlar dost.
KIZLRIMA NASİHAT
Çok güzel sözlerle eğitici kalemin daim olsun şaairim. Yüreğine sağlık, saygılar selamlar.
..BİLMEM ??
Gönlüne sağlık şaiirim, çok güzel dizeleri beğenerek okudum. Selamlar.
NERDE HANİ ??
Yüreğine, gönlüne sağlık, çok güzel anlatmışsın, günümüz insanları ne yazıkki aile dost olmakdan çıktı bireysel kendini düşünen dostlukların yok olduğu bir deire dönüştü. Avrupa ya özenti ve şehir hayatı beyon bloklara sıkışmış şehircilik ne yazıkki insan oğlunu dostsuz bıraktı. Saygılar usta kale
ANGAJMAN KURALI
Ne yapalım Bekir Akbulut kardeş sınır ihlali yapan bu savaş uçakları bıraksak kafasına göre gezsemiydi. Bir Türk savaş uçağı düşünki Rusyaya uçtu sence ne olurdu ? Bu vatanı teslim edelim o halde , isteyen istediği gibi at koştursun. TSK haklı olarak gerekeni yapmıştır fazla söze gerek yok. Kend
Demişler
Kaleminiz daim olsun, güzel sözlerdi, saygilar selamlar. Sair sözlerinde dinledim seni, Gönülden sözlerin ah etti beni, Bir gün görüsürüz dost senle hemi ? Dostdan dosta gider selam demisler.
"MASKELİ YÜZLER UTANSIN"
Mehmet ali bey sizi anlıyorum bizim avşarlar eski türkçeyi kullanır bende bizim yörenin türkçesiyle yazdım
ANAM
Allah razı olsun teşekür ediyorum. Allah geçmişlerimizerahmet eylesin mekanları cennet olsun. Saygılar selamlar.
GÖNÜL DAĞI
Fatih Özkan tarafından 8/16/2014 2:25:32 PM zamanında düzenlenmiştir.
KAYBOLMUŞUM
Yüreğinize emeğinize sağlık çok beğenerek okudum harika bir şiir. Mutlaka nota sı yazılıp Türkü veya şarkı olmalı.saygılar.
HAYVANLAR ALEMİ
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Fatih Özkan  Fatih Özkan şairi hakkında, Fatih Özkan  Fatih Özkan kimdir, Fatih Özkan  Fatih Özkan şiirleri,Fatih Özkan  Fatih Özkan hakkında bilgi ve Fatih Özkan  Fatih Özkan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.