E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Faruk Başoğlu Faruk Başoğlu
Faruk Başoğlu
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

YÜREĞİNİZDE BANA YER AÇAR MISINIZ?
Güzel söz yerine göre şiir olur, yerine göre yazı olur kalplere bir yol tutar, kendine bir yer bulur. Bununla beraber şiir, şiir yazmak için yazılmamalı. Samimi ve kalpten olmalı, hissetmediğini yazan şekilde olmalı, iki yüzlü olmamalı. Yaşadığınca ve hissettiğince kalem yazmalı. Hem yazmanında bir maksadı olup süslü kelimelerle sanat kulesi kurarcasına anlaşılırlıktan uzak olmamalı. Sade, anlaşılır ve halk diliyle konuşmalı, halkla buluşmalı. Acizane hissettiklerimi satırlarda paylaşmaya çalışıyorum, sözlerim basit mi, süssüz ve çıplak mı dert etmiyorum. Yüreğimi acıtan acıları paylaşmaya ve insanları kendilerinin dünya ve ahirette hayırlarına olacağını düşündüğüm çağrılarımı paylaşıyorum. Allah'ın yarattığı ve yücelttiği insanları seviyorum ve sevdiğim değerlere faydalı olmak istiyorum. İşte bu yüzden Rabbimin lütfettiği kadarıyla yazmaya çalışıyorum.


 
Bu sayfada Faruk Başoğlu  Faruk Başoğlu şairi hakkında, Faruk Başoğlu  Faruk Başoğlu kimdir, Faruk Başoğlu  Faruk Başoğlu şiirleri,Faruk Başoğlu  Faruk Başoğlu hakkında bilgi ve Faruk Başoğlu  Faruk Başoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.