E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
FAHRETTİNKÖSEOĞLU

FAHRETTİNKÖSEOĞLU

16 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 16
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
fahrettin köseoğlu

Çevrimdışı

14 yıl 2 ay 19 gün 9 saat  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
1.922
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
16.291
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Fahrettin Köseoğlu 1976 Gümüşhane'nin Kelkit İlçesinde doğup.İlk öğrenimimi Almanya'nın Stuttgart şehrinde tamamladıktan sonra, Türkiye'ye dönerek ilk öğrenimini ve liseyi Gümüşhane'de tamamlamıştır. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi kamu yönetimi öğrencisidir. 11 yıldır Ankara'da yaşıyor. Özel bir havayolu şirketinin acentesinde çalışıyor. Evliyim ve üç çocuk babası
Aruz, Hece ve serbest vezinleri ile şiirler kaleme alan Fahrettin köseğlu. Aynı zamanda “Sivri Kalemler” Şiir, Edebiyat ve Kültür Derneği’nin kurucu üyesi ve başkan vekilliğini yapmıştır. Çeşitli gazete ve dergi ve kitaplarda şiirleri yer almıştır. Halen Herfene sanat ve düşünce Dergisi’nin Yayın kurulu üyesidir.


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada FAHRETTİNKÖSEOĞLU  fahrettin köseoğlu şairi hakkında, FAHRETTİNKÖSEOĞLU  fahrettin köseoğlu kimdir, FAHRETTİNKÖSEOĞLU  fahrettin köseoğlu şiirleri,FAHRETTİNKÖSEOĞLU  fahrettin köseoğlu hakkında bilgi ve FAHRETTİNKÖSEOĞLU  fahrettin köseoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.