E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
eyüp uysal eyüp uysal
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

eyüp uysal yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
AYKUT
Kitaptan okuduğum öykünüzü tekrar okudum.Güzeldi.Apartman denen yaşadığımız küp evlerde şu korono sayesinde bolca okuma ve dost komşularla uzaktan konuşmayı öğrendik.Yeni kitaparında yeni öyküleri okumak dilegiyle sayın Köse.
UMUTLARIN YENİDEN YEŞERDİĞİ SİHİRLİ ANLAR...
Yarattığına umut bağlayan insanlık.Kendisinin yapamadığını yarattığından dilemek.Umut dünyanıza katılarak gerçekleşmesi dileğimdir sayın Denizeri.Saygılar.
KIYIM
İnsana insan dediğinden de utandırır bazı insanlar.Ancak yazınızı okumak düşünmekti sayın Filiz.Saygılar. eyüp uysal tarafından 12/1/2019 9:16:00 PM zamanında düzenlenmiştir.
SU KULESİ
Geri gelmez,yeri doldurulmaz çocukluk anılarınızı okumak güzeldi sayın Cantekin.Saygılar.
Her Şeyin Şarkısı
Okudukça öğrenirim.Paylaşımın için teşekkürler sayın Denizeri.Saygılar.
MAZİYE YOLCULUKLAR - 247 / ASİYE ABLA
Kendi çoçuklarına olduğu kadar ,mahalle çocuklarına da analık eden Asiye anaya ve anısını kaleme alan yazara saygılar sayın Cantekin.
Bir Polis Öyküsü
Oh ne güzel! Gülümseten bir anı yazısı okumak iyi geldi.Yazan kalemi kutlarım.Saygılar.
Sıradan Bir Yaz Günü
Neşeyle başlayan bir gezinin hüzünle biten sonu.Yazarın akıcı anlatımı ile bir seyehat yazısı okudum.Yazarı kutlarım.Saygılar. eyüp uysal tarafından 1/16/2019 9:53:00 PM zamanında düzenlenmiştir.
Havadandır havadan
Duygu yüklü dizelerininzi okumak güzeldi sayın Eren.Saygılar.
Yaşamak
Şiirinizi okumak güzeldi sayın Eren.Saygılar.
ARAMIZDA KALSIN
Böyle babaya evlat olmak bir hayli zor.Siz bu zoru başaranlardansınız sayın Catekin.Saygılar. eyüp uysal tarafından 1/11/2019 8:50:12 PM zamanında düzenlenmiştir.
Akıllıları Korumak!
Düşündüren diyaloğu okumak güzeldi sayın Karagöz..Saygılar.
Tanıdığım İlk Adam Benim Babam
Baba bir büyük kale.İçinde yaşar o aile.Yazınızı okumak güzeldi sayın Arı.Saygılar.
Öğretmensiz Kalan Köy/ler
Köylü demek; pahalıya üretip ucuza satan demektir.Nasıl boşalmasın?Sayın Deniz Baykal "Artık çoban sülolar yetişmeyecek "demişti.Kaybolanları anımsatan yazınızı okumak güzeldi sayın Yılmaz.Saygılar.
Yazma İhtiyacı
Bir defa öğrenip hiç unutmadığımız eylemlerden biridir okuyup yazmak.Yazan kaleminize sağlık sayın yazar.Saygılar.
YARIN BAYRAM DEDİLER AZİZ NESİN DÜŞTÜ YÜREĞİME
Biz yedi çocuk.En büyüğümüz en çocuk. Aziz Nesin Demişti.Bu çocuklarla var olan çocuk, hep çocuklarla yaşayacak.Yazınızı okumak düşünmekti sayın Denizeri.Saygılar.
DOKTOR VE KADAYIF
" Cehaletin süvarisi, atı alıp Üsküdar’ı geçmiştir…"Bütün sır bu cümlede saklı sayın Denizeri.Yazınızı okumak güzeldi.Saygılar.
AÇIK TUT PERDELERİNİ BİRAZDAN AY DOĞACAK Kaynak: http://www.oncevatan.com.tr/acik-tut-perdelerini-birazdan-ay-dogacak-makale,42201.html Önce Vatan Gazetesi
Can Yücel'in "İyi bayramlar Bayram " şiirinde belirttiği gibi penceresinden kurşun girmeyen gecelerde uyumak bayram olsa gerek sayın Aslan.Yazınızı okuyunca yetmişli yılları anımsadım.Yine de bayramınız kutlu olsun.Saygılar. eyüp uysal tarafından 8/21/2018 5:15:09 PM zamanında düzenlenmiştir.
Ne Demiştin Niçin Caydın Sözünden
Demokrasi adına, demokratlık adına yerden göge kadar haklı bir yazıydı.Yaza ,yaza okuya ,okuya değişim saglanır umarım.Kutlarım Necati bey.Saygılar.
Nefis!
Gören göz görmezden gelebilir mi?Konuyu iyi irdelemişiniz sayın Karagöz.Saygılar.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada eyüp uysal  şairi hakkında, eyüp uysal  kimdir, eyüp uysal  şiirleri,eyüp uysal  hakkında bilgi ve eyüp uysal  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.