E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
eyistanbul eyistanbul
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

eyistanbul yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Adı Turan
Sevindim,yitip gitmediğine sevindim Turan'ın.Yüreğe inince kazanılıyor işte.Saygım büyük size sevgimle.
ALABALI MAMET
Rafik Caner;haneklerin sumsuk sumsuk yüreğe indiğinde,haneklerim biter hüs olurum.Sevgiyle..
Benim Erkeğim Aldatmaz! ! !
İşte bu yüzdendir "Deniz atlarını sevişim,bu yüzdendir deniz atı bir adam isteyişim"Eşini aldatmayan tek canlı deniz atı diye bilirim.Yüreğine sağlık.
SEVGİ
Masumi Toyotome adlı bir japon sevgi üzerine bir yazı yazmış ve sevgiyi üç ana başlık altında toplamış."EĞER" beklentileri karşılarsak bize verilecek olan sevgi türü,en çokta rastlananın bu tür olduğunu söylüyor."ÇÜNKÜ" bu türde de kişi bir şey olduğu bir şey yaptığı için sevilir demekte."RAĞMEN" Bi
SENSİZLİK:YENİ SEVGİLİM...
Mutluluklarını onda bırakma lütfen!Duanı değiştir ve Rabbinden onu dile sen yürekten dilersen inan gelecektir gitmediyse dönülmezlere.Yüreğine sağlık.Mutluluk yarenin olsun.Sevgiler.
NE OLUR ÇIK...
Ayrılığın yakışanı var mı ki? Ezom yüreğine sağlık.
ÖZLEDİM...
"Belli ki acısını kalbine saplayıp Gidivermiş sevilen Sevense anılara sarılıp Dökmüş yüreğini kelimelere.Her terkediş acıtır yüreğimi.Umarım özlemin dinmiştir.Sevgiler!
EY ŞEBNEM...
"Acım!Istırabım!Yüreğimi kör koyanım! Ben bir tek seni sevdim!" Neden yarım bırakırlar ki?
CAN PARÇAM
Oooofffffffffff!Bu çığlığı duymayacak kadar sağır yüreğe;yok bulamıyorum sözcükler aciz kalıyor!Bulutlara seslenelim:Lütfen bulutlar çekilin aradan"CAN PARÇA"sını bekliyor "eşiktekiadam"ve zamanı bitmek üzere.Sevgiler.
GÜNEŞ YÜREKLİM
Canım yandı,tüm hücrelerimde yaşadım imkansızlığı.Dilerim adını imkansız koyduğunuz "DAĞ"ınıza incecikte olsa bir yol bulursunuz.Benim"DAĞ"ıma karlar yağıyor ve ben gram gram ölüyorum."GÜNEŞ YÜREKLİ"nizle sevgi dolu günler dileğimle.
 
Bu sayfada eyistanbul  şairi hakkında, eyistanbul  kimdir, eyistanbul  şiirleri,eyistanbul  hakkında bilgi ve eyistanbul  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.