E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ERKAN ÇELİKOL ERKAN ÇELİKOL
ERKAN  ÇELİKOL
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Pencerem de yağmur var
Açıp baksam dışarı
Yağmur her yerde
Böyle iyi, penceremde

Tanıyanlar bilir, bilmeyenlerde lütfedip okurlarsa bu yazıyı öğrenmiş olurlar… Sıradan, öyle doğaüstü güçleri olmayan, kendi ilkeleriyle ilkel bir biçimde yaşayan alelade bir oyuncuyum.

Bazen de yazarım âcizane, şiir yazarım, oyun yazarım, kafam kızarsa makale yazarım birde. Bunlar iş gibi gördüğüm, belirli bir disiplin ve akıl yoluyla yaptıklarımdır. Her ne kadar bir meziyet sayılmasalar da günümüzde benim sevdiğim, önemsediğim işlerdir.

Kendi halimde yaşarım, küçük bir evde, sakin, sessiz ve huzurlu bir yaşamım var. Çok gerekmedikçe kafamı bile uzatmam dışarı, severim ev hayatını da ondan, kitaplarım, sevdiklerim küçük, basit bir köy hayatı yaşarım İstanbul da.

Sabahları erken kalkmam, uyanmakla uyanık olmak arasında ayrı bir dünyada bir saat geçiririm her gün. Yemek ve temizlik yaparım


 
Bu sayfada ERKAN ÇELİKOL  ERKAN ÇELİKOL şairi hakkında, ERKAN ÇELİKOL  ERKAN ÇELİKOL kimdir, ERKAN ÇELİKOL  ERKAN ÇELİKOL şiirleri,ERKAN ÇELİKOL  ERKAN ÇELİKOL hakkında bilgi ve ERKAN ÇELİKOL  ERKAN ÇELİKOL isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.