E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Erkan  REHBER

Erkan REHBER

36 şiiri ve 3 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 36
Şiirleri
3
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Prof. Dr. Erkan  REHBER

Çevrimiçi

5 yıl 37 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
484
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
3.358
Yazıları Kaç Kere Okundu?
312
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1949 yılında Nevşehir’de doğan Prof. Dr. Erkan REHBER, 1970 yılında A.Ü.Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümünden mezun oldu. Askerlik görevinden sonra Tarım Bakanlığında çalışırken aynı bölümde doktora öğrenimine başlayıp, 1978 yılında Dr. unvanını aldı. 1984 yılında Doçent olan Erkan REHBER, 1985 yılında Uludağ Üniversite’sine atandı. 1991 yılında profesör unvanını alarak 2008 yılına kadar U.Ü.Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölüm Başkanı olarak görev yaptı.
Prof. Dr. Erkan REHBER, NORAD burslusu olarak 1981-1982 döneminde 1 yıl süre ile Norveç’te kooperatifçilik konusunda araştırma ve incelemelerde bulundu. 1986 ve 1994 yıllarında DAAD burslusu olarak Almanya’da 2’şer ay süreyle araştırmalarda bulundu. Fulbright burslusu olarak 1999-2001 döneminde 6 ay süreyle ABD, Food Marketing Policy Center’da sözleşmeli tarım konusunda çalışmalar yaptı. Aka


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?



Henüz kimse bir şey dememiş :(



 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »



Bu sayfada Erkan REHBER  Prof. Dr. Erkan REHBER şairi hakkında, Erkan REHBER  Prof. Dr. Erkan REHBER kimdir, Erkan REHBER  Prof. Dr. Erkan REHBER şiirleri,Erkan REHBER  Prof. Dr. Erkan REHBER hakkında bilgi ve Erkan REHBER  Prof. Dr. Erkan REHBER isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.