E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
erhangul erhangul
Erhan GÜL
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

4 Şubat 1985, Samsun/Lâdik-Sarıgazel köyü doğumlu.
İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Amasya Suluova`da tamamladı ve şu an Celal Bayar Üniversitesi İktisat bölümü öğrencisi. Sevmeyi kendine vazife edinmiş ve dünya gurbetinde bir misafir olduğunu düşünen genç adam için şiir; önceleri bir heves iken, sonraları tutkuya dönüşür.

Dinlediği deyişler ve türküler her geçen gün ona ısrarla hep güzel olanı göstermeye devam ettikçe, o da bu güzelliğin tesiri altında kalır ve bu büyük duygu yoğunluğu içerisinde yaşamını sürdürmeye devam eder...
Bir yandan ruhuna işleyen o tertemiz türküler , bir yandan coşkunun zirveye tırmandığı semahlar , ve yüreğini yerinden söküp alırcasına bağlamaya vurulan her mızrap bu genç adama insanlığın erdemine ulaşabilmenin formulünü sunar.
Bu sayede yaşadıkça öğrenmenin , öğrendikçe yaşamanın önemi çok daha iyi fark eder.

Ortaokul sıralarında Edebiyata olan


 
Bu sayfada erhangul  Erhan GÜL şairi hakkında, erhangul  Erhan GÜL kimdir, erhangul  Erhan GÜL şiirleri,erhangul  Erhan GÜL hakkında bilgi ve erhangul  Erhan GÜL isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.