E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
erensenay05

erensenay05

41 şiiri ve 5 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 41
Şiirleri
5
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
eren şenay

Çevrimdışı

11 yıl 25 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
4.845
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
78.275
Yazıları Kaç Kere Okundu?
8.372
Üyesi olduğu atölyeler

Mutluluk Şarkısı Şiir ve hikaye
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

İnsanları ,doğayı, çiçekleri kısacası tüm canlıları severim.Şu kısa süreli hayatta tek isteğim saglıklı ve mutlu bir yaşam sürmek tek isteğim. Şiirlerimi yazarken genellikle sevgi ve aşk üzerinedir . kimseyi üzmeyi asla istemiyorum. Aşk bana göre gelip geçicidir. ama sevgi süreklidir.tükenmek ve bitmek bilmez bence asla umutsuzluğa kapılma çünkü insan yaşadıkca her zaman unut vardır. biliyorum ki hayal kurmak çok güzel hayalsiz insan yaşayamaz ama şunuda biliyorum ki imkansız hayalerde kurmak lazım çünkü bütün hayallerimize ulaşıtığımızda bir amacı kalmaycak hayatın..... Uçurumun kıyısında bile olsan sırf hayata inat olsun diye glümsemek en iyisi sanırım.....

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
GÜLAY BİRKL
Profili | Şiirleri | Yazıları
GÜZEL İNSAN SENİ ŞİİRLERİNDEN TANIDIM HEP. YÜREĞİNDEKİ SEVGİ UMMANLARA BENZİYOR. ŞAİR OLMAN DA BU SEBEPTEN OLSA GEREK MESELA AŞKIN İLE YA..
Gökhan KAVCI
Profili | Şiirleri | Yazıları
SEVGİLİ DOSTUM, BAŞKASINI SEVEN VE ONU SEVDİĞİNİ İLAN EDEN BİR YÜREK, SEVDİĞİ YÜREKTEN DAHA YÜREKLİDİR...YÜREĞİNLE UZUN BEREKETLİ ÖMÜRLER D..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada erensenay05  eren şenay şairi hakkında, erensenay05  eren şenay kimdir, erensenay05  eren şenay şiirleri,erensenay05  eren şenay hakkında bilgi ve erensenay05  eren şenay isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.