E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
emre_onbey emre_onbey
emre onbey
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

emre_onbey yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Aşktan Aşka Düşen Senperver
"Göğsümün harını kendi sevgi sularınla söndür. Bağrımda sana ektiğim güllerden reçl yap mutluluğa. Biraz bizden yiyelim can güzelim." güzel imgelerle süslü bir yazıydı tebrik ederim... tebessümle güzel insan...
Uykusuz Düşlerimi Salla Beşiğinde
"Bu gece de beklemede kalsın gülüm sözlerim. Az sonra nasılsa uykularıma sokulacak gözlerin. " yorumsuzluğuma ver hocam... tebessümle :)) puanım tamdır her zaman ki gibi..
Özel Edebiyat Lisesi- 3
ustam pek uğrayamasam da bir selam vermek istedim... ve tebrikler :)) tebessümle :))
Gecenin Karanlığını Ört Üzerime
Kendimi sessizliğin içindeyken çok şeylere alıştıracağım bundan böyle. En başta parmaklarımdaki dokunuşlara hükmetmeyi öğreneceğim. Ağrılarını duymadan duvarımdaki saatlerin geri dönüşüm kutularını karıştırmayacağım. Gece yanıklarımı yastığa sürüp kendi gerçeğimin düşüne dalacağım. Dinlenmiş ve deml
...Bir Şarkı Gibi İliş Yüreğimin Derinliklerine/ Tez Gel Yârim Şehirlerime…
güzel bir hafta sonu ve gönlümün efendisi, sevgili dostumun harika bir eseri... şimdi keyfime diyecek yok işte :)) mutluyum...huzurluyum... tebrikler üstadım... dostluğumuza, tebessümle :))
Heybemdeki Azığımsın Sen
Bil ki, bedenimin bütün hücrelerini değiştirsen yeni bir kalıba sokamazsın bu koca adamı. Dilinin bütün oklarını savursan, gönlünün intizarlarıyla beni kavursan da yüreğimi başka gezegenlere atamazsın. Kapalı tuttuğun kapılar aşınınca, yağmurlar yağıp gözlerinin bentleri taşınca, ovalarından sevgi t
Yılanların Sevişmesi
"üzerimde ağır bir gök var buralarda." hiçbir yazarda bu kadar imgesel şölene rastlamadım... büyük bir hazla, ince ruhlulukla, aşkla, insanlıkla yazıyorsunuz hocam! ve ben şasnlıyım, sizi tanıdığım için... dahası, yaşamak aşkla güzel değil mi? yüreğinize, yüreğimden selamlar... tebes
Aşka Veda
merhaba ustam :) bazen yürürüm bir yolda, ıssız diye ürkerim, acaba yanlış yoldamıyım diye... ama görünce dostlarımı az ileride, bu sefer niye daha erken gitmedim diye kızarım kendime... ben, dostu-endişelerimi, korkularımı, kaygılarımı giderdiği için severim! birde...neyse bende kalsın o da :))
Küflü Bir Yalnızlıktır Damarlarımızdaki Aşk
sevgiler koca yürekli şaire... yazılması imkansız eserlerine bir yenisi daha... var ol ustam, selamlarımla...
Yorgun Zamanın Savaşçısı
yorumlarıyla beğenileriyle gökkuşağı pırıltısı yaratan tüm güzel insanlara teşekkürler! varlığınız en güzel gülüş bilesiniz :))
Hüzünler Ekerim Her Baharda Yüreğime
üstadım senin bu geniş zamanlı yazılarına aşık olmamak elde değil. bu mektuplarla büyüyor içimdeki çocuk. var olasın... tebessümle :))
Ölüm Korkusu
güneş bugün senin için doğmuş edebiyat defterinde :)) tebrikler güzel insan... yolun açık olsun, tebessümle :))
Bırak aksın, hicranın bağrında anlamlaşsın!
sonsuzluğa akan bir eser. emeğine sağlık ustam!
Üryan Bir Acıdır Gözlerindeki Mevsim
bir klasik daha. üstadım özleniyorsunuz!
İLK AŞK , İLK KAZIK !
devamını bekliyorum ustam :))
Bir Yazardan Şaire
yorumlarıyla, beğenileriyle sayfamda gökkşağı etkisi yaratan tüm güzel dostlarımı sevgiyle selamlarım! var olun! tebessümle :))
Kimde Suç
kalite...kalite! naif bir kaleminiz var ve uslübunuz etkleyici. saygıyla selamlıyorum ustam. var olun! tebessümle :)
Sıradan Bir Gece!
yüreğin kendini yoklaması gibi, bir içsesin sessiz feryadını okudum. yalnız hocam noktalı virgülleri anlamlı bulamadım :) yürek sesinizi-hep duymak dileğiyle... tebessümle :)
.
çok naif bir eserdi ustam. hani yüreğin bam telini hareketlendiren duygu yüküyle yazıldığı başlığından belli. günün yazısı olmaya aday! şimdiden tebrikler... yürekten alkışlıyorum. tebessümle :))
GÜNÜN YAZISI ' NA NEŞTER !
günün yazısı ve şiirleri, daha önce de gündeme gelmişti. bizim halkımız genelde kendisine yorum yapanları korumayı adet edindiğinden-hep kaliteyi görmezlikten gelir. haliyle seviye de, çıta da yükselemiyor! herkes hakettiği gibi yaşar derler ya, bu iş de bundan sonra böyle devam eder. bu ırgınlıklar
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada emre_onbey  emre onbey şairi hakkında, emre_onbey  emre onbey kimdir, emre_onbey  emre onbey şiirleri,emre_onbey  emre onbey hakkında bilgi ve emre_onbey  emre onbey isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.