E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Emrah Vuruş Emrah Vuruş
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Emrah Vuruş şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Dalından Düşen Yaprak
Dizeler duygu yüklüydü, kaleminiz hiç susmasın.
CİZRE....❤
Yürek sesiniz hiç susmasın, kaleminiz her daim yazsın.
Papatya
Yurek sesiniz daim olsun hocam hayirli omurler
Veda
Yüreğinize sağlik hocam.
KISKANÇLIK BOMBASI
Doğru söze, söz eklemeye ne gerek... şiirinizi içtenlikle kutlarım hocam. Gönül sesiniz hiç susmasın. Saygılarımla...
HÜZÜN BOĞDU SEVGİMİ
Kurtulusun caresini yillar oldu ararim ustad amma gel gorki bulamadim ve sanirim bu omur boyle bukelemun gibi renk degistirerek bitecek. Guzel siiriniz icin guzel yureginizi tebrik ediyorum. Insallah hayatta siz mutlu olursunuz. Kalin saglicakla.
GÖNÜL KAPILARIM KAPALI
Harikaydi ustad duygular derya ne de guzel anlatmissiniz oyle Gonul kapilarim kapali diyerekten yurek sesiniz hic susmasin
hiç kimse
Ne denilir ki üstad, bu güzel dizelere bilmem ama haddime değil belki ama.... Zannımca affina sığınarak diyorum denilir yazdırana... yazdıran utansın diye....
d e l i
Söylenecek çok şey yok aslımda tüm söylenmesi gerekenler söylenmiş deli adli şiirde tebrik ederim arkadaşım gerçekten çok güzel olmuş.
Kriter
:)))
Z'amansız zaman
İnsan ömrü ancak bu kadar güzel özetlenirdi. Kendi adıma üzerime düşen pastayı aldiğimi belirtmek isterim. Kaleminiz hiç susmasın ustadım. Selam ve dua ile.
Farkli Bedenler
Ali özer bey çok tşk ederim kalbinizin sesi hiç dinmesin hocam
Ey Dünya
Aleyküm selam kardeşim. Gününüz güzel olsun
Gam çilesi
Öncelikle eleştiriniz için tşk ederim ve haklısınız bence de sonu olmmış son dörtlüğü kaldırmayı düşünüyordum bu vesile ile kaldırmış olcam. Selam ve dua ile kardeşim
DELİ OLMA SEN
Üstad nice dizler var dolu dizgin Hepsi seninle umman senle derin Öyleki, güzel sen ve şiirlerin Kendine yeni bir hayran edindin Yüreğine vede kalemine sağlık.
BAĞLAMAM
Rabbim sizin gibi sevenlerine uzun ömürler versin amin. Sizler ile ancak bağlama özgür kılınabilir. Selam ve dua ile kendinize iyi bakın Emrah Vuruş tarafından 12/6/2015 11:19:55 AM zamanında düzenlenmiştir.
uyan anneciğim uyan
Özellikle belirtmek isterim ki şiirin sonuna bittim. Yüreğinize sağlık.
Mayhoşum Kadın
Tşk ederim
 
Bu sayfada Emrah Vuruş  şairi hakkında, Emrah Vuruş  kimdir, Emrah Vuruş  şiirleri,Emrah Vuruş  hakkında bilgi ve Emrah Vuruş  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.