E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
emrah kirişçi emrah kirişçi
emrah kirişçi
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1978 yılı Sakarya doğumlu, evli ve bir çocuk babasıyım. Yüksekokul dâhil eğitim hayatımı Sakarya’da tamamladım. Federal Elektrik’te kalite kontrol görevlisi olarak çalışıyorum.
Meslek lisesindeyken 1996 yılında halk eğitim merkezinde açılan tiyatro eğitimine katıldım. Kitap sevgisini tiyatro oyunlarını okurken kazandım. 1998 yılında amatör tiyatro topluluğumu Modern Kültür Merkezinde kurdum. Yazdığım oyunları sahnelerken kültür merkezine bağlı Radyo Aktif’te ilk radyo programımı yaptım.
İş hayatımı tiyatro ve radyo alanlarındaki çalışmalarımla dengeledim. İşçi olduğum için işverenlerin dünyasını merak ediyordum. 2007 yılında Bizim Sakarya gazetesinde şehrimizin yerli iş adamlarının başarı hikâyelerini kaleme aldığım röportajları yayınlayarak merakımı giderdim. Röportajlar esnasında ‘acaba yerel televizyonda bir şansım olabilir mi?’ diye düşündüm. Kanal 54’ün kapısını çaldım. “İşverenle


 
Bu sayfada emrah kirişçi  emrah kirişçi şairi hakkında, emrah kirişçi  emrah kirişçi kimdir, emrah kirişçi  emrah kirişçi şiirleri,emrah kirişçi  emrah kirişçi hakkında bilgi ve emrah kirişçi  emrah kirişçi isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.