E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
emrah kirişçi

emrah kirişçi

255 yazısı kayıtlı
Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında Şiirleri 255
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
emrah kirişçi

Çevrimdışı

3 yıl 4 ay 16 gün 22 saat 22 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
11.509
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
0
Yazıları Kaç Kere Okundu?
73.593
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1978 yılı Sakarya doğumlu, evli ve bir çocuk babasıyım. Yüksekokul dâhil eğitim hayatımı Sakarya’da tamamladım. Federal Elektrik’te kalite kontrol görevlisi olarak çalışıyorum.
Meslek lisesindeyken 1996 yılında halk eğitim merkezinde açılan tiyatro eğitimine katıldım. Kitap sevgisini tiyatro oyunlarını okurken kazandım. 1998 yılında amatör tiyatro topluluğumu Modern Kültür Merkezinde kurdum. Yazdığım oyunları sahnelerken kültür merkezine bağlı Radyo Aktif’te ilk radyo programımı yaptım.
İş hayatımı tiyatro ve radyo alanlarındaki çalışmalarımla dengeledim. İşçi olduğum için işverenlerin dünyasını merak ediyordum. 2007 yılında Bizim Sakarya gazetesinde şehrimizin yerli iş adamlarının başarı hikâyelerini kaleme aldığım röportajları yayınlayarak merakımı giderdim. Röportajlar esnasında ‘acaba yerel televizyonda bir şansım olabilir mi?’ diye düşündüm. Kanal 54’ün kapısını çaldım. “İşverenle


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada emrah kirişçi  emrah kirişçi şairi hakkında, emrah kirişçi  emrah kirişçi kimdir, emrah kirişçi  emrah kirişçi şiirleri,emrah kirişçi  emrah kirişçi hakkında bilgi ve emrah kirişçi  emrah kirişçi isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.