E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Emine UYSAL (EMİNE45) Emine UYSAL (EMİNE45)
emine uysal
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Emine UYSAL (EMİNE45) yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
TATAR FERİT
Ne güzel bir anı, iyi ki kimse duymadı Tatar Ferit'in kellesini. Bazı anılar yıllar geçse de unutulmuyor, askerlik, hastane gibi. Tebrik ederim komutanım, gülümseyin yine. Var olun.
LAMİA
Beğenerek okuduğum bir yazı. Ülkemizde ve hatta dünya üzerinde o kadar çok Laimakar var ki, farkına varıp onların öğreneceği şekilde hayatı öğretmek ne güzel olur. Ama yazıdaki Laima o öğretimden yoksun, sevgiden bolca nasiplenmiş bir karakter. Kaleminizi kutlarım. Selamlar.
Derdim benim dermanım mış”
Ne güzel bir düşünce. Senin tabirinle, derdimiz veya uğraşacak işlerimiz olmadığını düşünürsek günlerimiz ne kadar sıkıcı geçerdi değil mi. Minik ama anlamı büyük yazını kutlarım, sevgiler.
Bir Yarışmanın Bitiminde Düşündüklerim
Merhaba arkadaşım, senin her yazdığın şiir, çünki üstünde çalışıyor, emek sarf ediyorsun. Sen şiir demesen de yazdığın gayet güzel şiir. Duygu var, kopukluk yok. E daha ne olsun. Sevgiler.
Ve O Buğulu Gözler Hangimizindi
Güne gelmesine rağmen bu güzel öykü neden burada böyle boynu bükük duruyor anlam veremedim, bu kadar bencil olmasak keşke...
Ve O Buğulu Gözler Hangimizindi
Mükemmel bir öykü, okuyanı şöyle bir silkeliyor. Tebrik ederim.
PİŞT, SES ETMEYİN LÜTFEN...
İnsan, bir ayna aslında, somurtkan bir insana küçük bir tebessümle selam verseniz nasıl da düşüyor yüzündeki keder. Mutluluk sarıveriyor bakışlarını. İşte öyle bir şey Gülüm, sevgi ilaçtır Çorak yürekler. Sevgiler.
TORUN
Ne güzel bir anı, iyi ki psylaşmışsınız. Ne alaka değil bi kere,. Çok alaka. Torunlarla geçen her saniye çok kıymetli. Hele bir de böylesi duyarlı bir toruna sahipseniz o daha kıymetli. Maşallah torununuza. Allah, bahtını da aklı gibi açık etsin.
Bahaettin Karakoç
Mekanı cennet olsun.
ELLİNCİ YIL
Merhaba Komutanim, elli yilin özetini ne güzel anlatmışsın. Artık gün ikindiye döndü yavas yavas aksam oluyor. Nasil ki sabahın seherinde bedenin ve duygularin diriyse aksam oldugunda da kimseye muhtaç olmadan diri kalmaktır dileğim. Yengemle birlikte saglikli ve mutlu daha uzun yıllar yasamaniz
BİR KÖPEĞİN ORUCU
Merhaba Hocam, televizyonlardaki bitip tükenmek bilmeyen saçma sorulardan sonra Gofretin oruç tutmasına hiç şaşırmadım. Hayvanların da bir önsezisi var. Hissediyorlar. Tebrik ederim, selamlar.
Yazacak bir şeyler
Merhaba Nazik, insan yazmak için oturunca yazacak bir şeyler mutlaka bulunuyor değil mi. İyi ki yazmak var da kalemle dertleşiyoruz. sevgiler.
ÜFLE NURETTİN'İM ÜFLE
Yazı vasıtası ile rahatsızlığınızı öğrendim. Öncelikle geçmiş olsun komutanım. Allah'ın şifası ile iyi olacaksınız inşallah. ,yeniden yazacaksınız bizler de okuyacağız. Yazı eski de olsa yeniden paylaşman güzel olmuş. Düşündürdü. Tebrik ederim. Selamlar.
SEN SÖYLE SEN İŞİT MİSALİ!
Sevgili Billur, hele ki buyuk sehirlerde yaşiyorsan hicbir seyin tadini bulamazsin. Tv. De goruyoruz, peynirde oynanan oyunlari, yesillikler zehir dolu. Sagliğimiz Allah'a emanet. Simdilik peynirimi, zeytinimi, tursumu, makarnamı, salçamı, yoğurdumu kendim yapıyorum. Yapamayanların Allah yardimc
GEÇME BİZİM BAHÇEMİZDEN MUSTAFA
Lackalaşmıs sorunlar birkac cumle ile ne guzel anlatilmış. Tebrik ederim Davi. Sevgiler.
ELMA AĞACI...
Elma agaci ve derin bir bosluk, bu boşlukta ne guzel hayal kurulur, hayaller şiirlere, öykulere dokülur. Tebrikler Gülum, sevgiler.
maladaptive
Hayal gücun ve öykun bir harika Lacivert. Ne guzel bir roman olur bu, soluksuz okunanlardan. Tebrik ederim, sevgiler.
Facebook İle Hasbihâl
Merhaba Saadet, öncelikle seni yakından tanımış olmaktan mutluyum. Mutluyum, çünkü çok değerli bir insansın. Üslubun da bu duruma ayna tutuyor zaten. Asıl konuya gelirsek, iş aramak; Bu durumda senin utanman yersiz ama hep birlikte utanıyoruz işte! Asıl utanması gerekenler emekliyi bu durumlara
KARABAŞ
Onlar bizim sessiz dostlarimiz. Oysa ki cığlik çığlıgalar da duyanimiz yok. Tebrikler Billur.
AĞNADINMI
Merhaba komutanim, bazi insanları kendilerinden once sözlerinden hatirlarız. Benim de bir okul arkadasim vardı, artık diyecegi yerde artıkın derdi. Ögretmenimiz, her artikına bir ceza vermişti ama o artikın demekten vazgecmemisti. Yazinız bu arkadasimi animsatti. Tebrik ederim, selamlar.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal şairi hakkında, Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal kimdir, Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal şiirleri,Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal hakkında bilgi ve Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.