E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Emine UYSAL (EMİNE45) Emine UYSAL (EMİNE45)
emine uysal
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

Emine UYSAL (EMİNE45) üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
Billur T. Phelps Billur T.Phelps
Profili | Şiirleri | Yazıları

Sevgili Emine h.

Uzun bir aradan sonra ayeniden gelmeye başladığım bu edebiyat sitesinde, daha önceki yazılarıma bıraktığınız güzel yorumlarla tanımıştım sizi.

Pozitif enerji veren görüntünüz ile her sayfama uğradığınızda, mutlu oluyorum. Daha doğrusu unutulmamış olmak hoş geliyor insana. İyi ki varsınız.

Güzel anılarda, hikayeler de hep karşılaşmak dileğiyle..

Sevgiler
Gülüm Çamlısoy Gülüm Çamlısoy
Profili | Şiirleri | Yazıları
Sevgili Emine Hanım, sizin gibi şahsına münhasır, özel bir dost kazandığım için çok mutluyum. Gerçek anlamda yüreği güzellik ve sevgi dolusunuz. İnsana umut vaat eden paylaşımlarınız benim için değer biçilemez. Sizi gerçekten çok seviyorum, dileğim çok mutlu, sağlıklı bir ömür geçirmeniz tabii ki tüm sevdiklerinizle birlikte, en içten sevgilerimi gönderiyorum.
Emine UYSAL (EMİNE45) emine uysal
Profili | Şiirleri | Yazıları
Çok teşekkür ederim canım benim. Yüreği güzel, kalemi güzel Sinem'im. Sevgilerimle.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal şairi hakkında, Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal kimdir, Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal şiirleri,Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal hakkında bilgi ve Emine UYSAL (EMİNE45)  emine uysal isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.