E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU

EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU

104 şiiri ve 40 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 104
Şiirleri
40
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU

Çevrimdışı

13 yıl 4 ay 7 gün 7 saat  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
16.085
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
177.101
Yazıları Kaç Kere Okundu?
55.798
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

SANAT YAŞAMI

20.01.1974 tarihinde Gaziantep’te doğan Emine Sevinç Öksüzoğlu; Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü Batı Klasikleri üzerine eğitim gördü. Gaziantep Büyükşehir belediyesi Onat Kutlar Devlet Tiyatrosu olarak, Türkiye genelinde birçok oyunlar sahneledi. Afganistanlı Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Muhammed Cangören, Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Ekrem Erkek, Tiyatro sanatçısı Hüsnü Alan gibi birçok ünlü isimle aynı sahnede rol almanın mutluluğunu yaşadı. Ankara Üniversitesi Tömer Gaziantep şubesinde ve bazı eğitim kurumlarında sahne sanatları dalında Tiyatro oyunculuğu üzerine öğretim görevlisi olarak görev yaptı. Uzun seneler sahne tozu yutmasına rağmen, çok sevdiği edebiyattan hiç bir zaman ayrı kalmadı.

Şiirleri, öyküleri, Türk edebiyatı ve felsefe üzerine araştırma yazıları, edebî ve ilmî çalışmaları; yurt içi ve yurt dışında yayın yapan edebiyat seçkilerinde çevirileri yapılar


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU  EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU şairi hakkında, EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU  EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU kimdir, EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU  EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU şiirleri,EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU  EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU hakkında bilgi ve EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU  EMİNE SEVİNÇ ÖKSÜZOĞLU isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.