E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
emine erdem emine erdem
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

emine erdem şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Tokmak
Kutlarım hocam harika selamlar saygılar.
🤔 HOŞ İMİŞ 🤔
Yüreğine sağlık çok anlamlı sevgiler selamlar canım.
PATRONA HALİL
Yüreğinize emeğinize sağlık hocam kutlarım. Okadar anlamlı ki var olasınız kaleminiz kavi olsun. Şiir kime yazılmışsa çol güzel oturtmuşsunuz yakışmış selamlar saygılar
Düşe Kalka Bir yol Aldım
Cok güzeldi kutlarım
ÇALINMAZ İMİŞ
kutlarım hocam yine her zamanki tadında okunası harika şiir kutlarım selamlar saygılarımla.
BİRADER - 10
Sevgili hocan sağcı solcu ülkücü diyerek milleti bir birine kırdırıyorlar Allah türk milletini her türlü şerde, her türlü fitneden, her türlü kötülüklerden korusun. Acı yaşanmışlıkların şiirsel güvel anlatmışsınız var olunyüreğinize sağlık saygılarımla Allaha emanet olun.
O bir kadın ve bir anne
günümüzün yarasına parmak basan bir şiie okudum küçücükten başlıyor kadınların hayat dramı ne yazıkki erkeği doğuran kadın erkek elinden eziyet çeken yine kadın :((( yüreğiniz dert görmesin üstarım saygılar...
SENSİZ YILLAR
Ayrılığın hiç hoş tarafı yok neresinden baksan hasret acı vuruyor. Sağ ayrılıksa Allah kavuştursun özlem çekenleri. yüreğinize sağlık
BİRADER - 9
Anıları ne güzel anlatmışsınız şiir dili ile kutlarım. sanki hikaye okumuş gibi yaşattınız Halil bey hocam selamlar saygılar.
NEHİRLER VE HİKAYELERİ-11
Yüreğinize sağlık akıcı anlatımı ile çok güzel mahir yüreğin usta şiirlerini kutluyorum Selamlar saygılar.
Müptela
ÇOK MAHİR YAZILMIŞ BİR ŞİİR YÜREĞİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK. SAYGILARIMLA
SEN EYLEDİN KÜL BENİ
Gel ki bu gönlümde çiçekler açsın İnan ki dünyamsın başımda taçsın Sen de benim gibi, sevgiye açsın Yaktın yıktın, sen eyledin kül beni SEVGİYE DAİR SEVEN YÜREĞİN HEZEYANLARI.BEKLENEN GELİRDE YÜREĞİNİZDE GÜL AÇAR. SEVGİLER SELAMLAR.
GÜNÜMÜZ KIZLARI
kIZLAR KATTA İSTİYOR YATTA İSTİYOR.ALTINA ARABA CEBİNE PARADA İSTİYOR. O ESKİDE KALDI SEVİNCE SAMANLIK SEYRAN OLUR SÖZLERİ. ÇOK DOĞRU ŞİMDİ İŞTE YOK PARADA YOK PULDA YOK. KAHIR ÇEKECEK KIZDA YOK. HERKES BEKAR OTURUR.
YÜRÜ BEHEY İNSANOĞLU
KUTLARIM YÜREK SESİNİZİ ÇOK GÜZEL BİR ŞİİR. SAYGILAR.
YUSUF YÜZLÜLER
GÜNE DÜŞEN ŞİİRİNİZİ VE YÜREĞİNİZİ KUTLARIM SÜPER BİR ŞİİR OKUTTUNUZ. SAYGILARIMLAR
YUSUF YÜZLÜLER
GÜNE DÜŞEN ŞİİRİNİZİ VE YÜREĞİNİZİ KUTLARIM SÜPER BİR ŞİİR OKUTTUNUZ. SAYGILARIMLAR
NEHİRLER VE HİKAYELERİ-11
Lüzumsuz’um arz ederken halimi Al git n’olur, felek denen. zalimi Yar yüzünden, özler oldum ölümü Her seven ben gibi, bir bizar mıdır YÜREĞİNİZE SAĞLIK ŞİİR USTASI HER KONUYU USTALIKLA ŞİİR TADINDA YAZIYORSUNUZ KUTLARIM SİZİ. HERKES AYNI DERTTEN BİZAR BİR SİZ DEĞİLSİNİZ İYİKİ Ş
NEFSİ TESETTÜR
SEÇKİYİ HAK ETMİŞ ŞİİRİNİZİ YÜREĞİNİZİ KUTLARIM SAYGILAR.
NERELERDESİN
USTA KALEMDEN SÜPER ŞİİR KUTLARIM.
YANILGI
YANILGI Güzellik; senin modern kıyafetin, zarafetin, nezaketin, kültürün, ve kendine duyduğun saygınlığınla, "iç güzelliğinin dışa vurumuydu be kadın" biz tene baktık, sanırım burda yanıldık, seni de yanılttık... Bağışla.... Kul Figani (Erdem GÜMÜŞ) Ocak 2018 İZMİR KUTLARIM !
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada emine erdem  şairi hakkında, emine erdem  kimdir, emine erdem  şiirleri,emine erdem  hakkında bilgi ve emine erdem  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.