E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
emine erdem emine erdem
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

emine erdem üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
ferhan ferhan-Şavşatlı demiral
Profili | Şiirleri | Yazıları
Sizi kutluyorum,fani dünyada imtihanı kazanabilmek için,şükreden sabır gösteren,empati yapan bir duruş sergilemektesiniz.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
emine erdem Emine, Erdem
Profili | Şiirleri | Yazıları

Merhaba Şiir dostlarım, şair arkadaşlarım. Beni bu güzel düşünceyle tanımladığınız için sizlere çok teşekkür ederim. Beni çok duygulandırdınız.
Allâh sizlerden de razı olsun. Güzel bakan güzel görürmüş, güzel gören se güzel düşünürmüş. Cenâbı Hakk bizlere birbirimize güzel bakmayı nasip etsin İnşallah. Beni sevindirdiniz Allâh da sizleri sevindirsin. Siz değerli güzel yürekli dostlara ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah'ın selamı hepimizin üzerine olsun İnşallah. Selamlar Saygılar. Allah'a emanet olun. Emine Erdem.
Ramazan AKKAS RAMAZAN  AKKAŞ
Profili | Şiirleri | Yazıları
emine hanımefendinin hemşerim olduğunu yeni öğrendim o kadar sevindimki anlatamam şiirleriini tetkik edip okuduğunuzda zatan anlıyorsunuz kişinin haleti ruhiyesini, şiirleri öncelikle çok güzel, içinde acı da var, göz yaşıda var,allaha tam teslimiyet var,kadere kazaya inanç var yani iyiliğe dair her şey var.Yazılarıda aynı keza öyle.Yani hemşerimi tebrik ediyorum allah her zaman gönlüne göre versin selam ve dualarımla...
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada emine erdem  şairi hakkında, emine erdem  kimdir, emine erdem  şiirleri,emine erdem  hakkında bilgi ve emine erdem  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.