E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Elif karadaş Elif karadaş
Elif  Karadaş
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Elif karadaş yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
GÖKTÜRK ALFABESİ.
Orhun yazıtları da denilen bu Türkçe'nin ilk örnekleri olan yapıtlar bize atalarımızdan mirastır. Bilge kağan ilk yazıtında babası İlteriş kağanın hayatı ve mücadelesini anlatmıştır. İlk atasözlerimiz bu yazıtlarda boy vermiştir. Bir yüzü çince diğer yüzleri türkçedir. Türk edebiyatı için oldukça ön
Sonbahar
İçinde hüznü, aşkı, sevinci, hasreti her bir duyguyu bir arada barındıran mükaddes bir mevsim. Bir yağmur yağdırır hüzne boyar insanı bir rüzgar estirir geçmişe götürür, bir de güneş açtırır hiç ummadığın anda gelen umutlar gibi..
Yaşamın ve Evrenin Kökeni Konferansı İzlenilerim
Öncelik böyle yararlı bir konuyu kaleme döktüğünüz için teşekkür ederim. Haşa "Allah yok" diyenin insalığını sorgulamak isterim. Biz müslümanlar bazı gerçekleri kabul ettiğimiz için araştırma yönümüzü kaybetmişiz ne yazık ki bunu sorgulamak olarak ve inkara yol açtığını söyleyen bir kısmımız dahi
 
Bu sayfada Elif karadaş  Elif Karadaş şairi hakkında, Elif karadaş  Elif Karadaş kimdir, Elif karadaş  Elif Karadaş şiirleri,Elif karadaş  Elif Karadaş hakkında bilgi ve Elif karadaş  Elif Karadaş isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.